Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz V Serisi Özellikleri ile Tanıtıldı

Mercedes’in 2014 yılında tanıttığı lüks VAN modeli V serisi makyajlandı. Yıldızın güncel kimliğinden faydalanan 2020 Mercedes-Benz V Serisinde görsel anlamda birkaç değişim oldu. Aynı zamanda motor seçenekleri güncellendi. V300 d adlı daha güçlü motor seçeneğine kavuşan lüks minibüs için bir takım ek özellik daha sunulmaya başlandı. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Mercedes-Benz V-Serisi Özellikleri

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz V serisini tanımak için nelerin yenilendiğine bakalım. Dıştaki değişimlerde ön tampon, krom ön ızgara, ledli stoplar dikkat çekerken yaşam alanında en ciddi değişim havalandırma ızgaralarında yaşanmış. Bunun dışında görünen kısım için pekte bir yenilik olmamış. Bu arada 17, 18 ve 19 inçlik yeni jant seçenekleri eklenmiş. Tabi donanım listesi de güncellenmiş.

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz V-Serisi Teknik Özellikleri

Crosswind Assist özelliği ile aracın sert rüzgarlarda bile savrulmasının ve çizgisinden çıkmasının önüne geçiliyor.

Highbeam Assist Plus ile otomatik uzun far sistemi devreye girip led farların yolu otomatik olarak aydınlatması sağlanıyor.

AGILITY CONTROL özelliği ile en iyi sürüş deneyimi için süspansiyonlar elektronik sistem tarafından optimize ediliyor.

Makyajlı Mercedes-Benz V Serisi içi

Bu özelliklerin yanı sıra aktif fren desteği, kör nokta uyarı asistanı, şeritte kalma yardımcısı, 360 derece çevresel görüş asistanı, geri görüş kamerası, trafik işareti algılama özelliği gibi birçok üstün donanımda 2020 Mercedes-Benz V Serisinde sunuluyor.

Makyajlı Mercedes-Benz V-Serisi Kokpiti

Motor kısmına geldiğimizde ise Mercedes E220 d modelinde de sunulan OM 654 kodlu iki litrelik turbo dizel motor makyajlı Mercedes-Benz V Serisi içinde sunulmaya başlandı. V 300 d adlı yeni güç birimini araca dahil eden Alman firma aynı zamanda 9G-TRONIC şanzımanı da kullanıcı tercihine sundu. V300 d kullanıcısına 239 ps 500 nm tork güç sunarken 0-100 km/s hızlanmasını 7.9 saniye de tamamlayıp 220 km/s son hıza ulaşıyor. Bu arada 190 ps gücündeki V250 d seçeneği de listedeki yerini korumaya devam edecek.

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz V-Serisi

Şimdilik 2020 yeni Mercedes-Benz V serisi hakkında aktaracaklarım bunlarla sınırlı kalıyor. Aracın detaylı verileri ve fiyat bilgisi gün yüzüne çıktığı zaman güncelleyeceğim. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git