Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz E Serisi Coupe Görüntülendi

Mercedes, yenilenen tasarım kimliğini bütün modellerine uygulamaya başladı. Yeni A serisi, CLS serisi, makyajlı GLE derken bu sefer de E serisi Coupe güncel yüze kavuşacak. Prototip versiyonu ile testlerde görüntülenen makyajlı 2020 Mercedes E serisi Coupe‘nin yüzü değişiyor. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Mercedes-Benz E Serisi Coupe

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz E Serisi Coupe, markanın güncel tasarım yüzünü almak için operasyon geçiriyor. Kamuflajlı fotoğraflarıyla görüntülenen aracın hatlarına baktığımızda ön far yapısının yeni GLE’yi fazlasıyla andırıyor. Fakat arka tasarımda neler olduğu tam belli değil. Umarım Laguna Coupe’yi andıran stop grubundan kurtulur.

Makyajlı 2020 Mercedes-Benz E Serisi Coupe Ne Zaman Çıkacak?

Önde led farları ve arkada ise led stop grubu ile dikkat çeken 2020 Mercedes-Benz E Serisi Coupe için şimdilik fazla bilgi yer almıyor. Fakat sedan ve station wagon modellerinin tanıtılmasının ardından Coupe versiyonunda kullanıcıya sunulması bekleniyor. Tahminlere göre 2019 sonu 2020 yılının başında makyajlı Mercedes E serisi yollara çıkabilir. 2020 yılı içerisinde ise Coupe versiyon bayilerdeki yerini alabilir. Şimdilik paylaşacaklarım bu kadar. Yeni bilgiler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git