Makyajlı 2020 Mercedes-AMG GT GörüntülendiMercedes’in süper spor otomobil AMG GT, facelift operasyonu geçiriyor. Prototip yüzüyle kamuflajlı olarak kameralara yakalanan makyajlı Mercedes-AMG GT, küçük değişimlerle yollara çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Mercedes-AMG GT

Mercedes SLS AMG üretimden çekildikten sonra 2014 yılında görevi AMG GT devraldı. 4 yıllık süre içerisinde GT, GT S, GT C ve GT R gibi farklı varyasyonları ile üretilen spor otomobil, M178 kodlu 4.0 litrelik V8 çift turbo beslemeli motorla varlığını sürdürdü. Geçen süre içerisinde yüzü eskimeye başlayan otomobil için küçük değişimlerin zamanı geldi.

Makyajlı Mercedes-AMG GT Ne Zaman Çıkacak?

Prototip yüzü hazırlanan Makyajlı Mercedes-AMG GT bir takım yeniliklerle geliyor. Aşağıdaki fotoğraflara baktığımızda çok büyük değişimler görünmüyor. Zaten kamuflajdan dolayı ince değişimleri görmek pek mümkün değil. Fakat far yapısındaki led hatları dikkat çekiyor. Ayrıca ızgara da değişmiş. Arka alanda ise tamponda küçük dokunuşlar var ama neler olduğu tam belli değil. Yenilikler arasında dışta egzoz çıkışlarındaki dörtlü yapı da dikkat çekiyor. Aracın iç mekanı fotoğraflanmadığı için o konuda bilgi veremeyeceğim. Fakat güncel dijital ekranların AMG GT için kullanma ihtimali var. Bakalım bu değişiklik uygulanacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Makyajlı Mercedes-AMG GT

Motor seçenekleri için şimdilik net bilgi yoktur. Fakat güncel 4.0 litrelik V8’in yerini koruyacağını düşünüyorum. Biraz daha güç takviyesi, daha iyi yol tutuşu ve sürüş keyfinin artırılması gibi takviyeler yapılabilir.

2019 yılının ikinci yarısında tanıtılması beklenen makyajlı Mercedes-AMG GT hakkında şimdilik aktaracağım bilgiler bu kadarla sınırlı kalıyor. Yeni bilgiler oldukça paylaşacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git