Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Jeep Compass Özellikleri ile Tanıtıldı

Güç ve konforun bir arada bulunduğu araçları sevenler için makyajlı 2020 Jeep Compass tanıtıldı. Yeni araç İtalya’da üretilirken daha verimli, konforlu ve sürüş deneyimini önemseyen yapısıyla son derece teknolojik gözüküyor. Markanın İtalya’da yaptığı 5 milyar Euro’luk yatırım gerçekten başarılı olmuşa benziyor; yeni Jeep Compass yenilenen özellikleri ile gerçekten araç severleri heyecanlandıracağa benziyor.

Makyajlı 2020 Jeep Compass Donanımları

İtalya’da üretildiğinden bahsettiğimiz Jeep Compass’ın makyajlı hali, sürücülerine 150 ps gücünde 1.3 litrelik benzinli bir motorla birlikte sunulacak (130 ps gücüne sahip bir versiyonu da bulunuyor). Rahat bir sürüş deneyiminin ilk esas olarak alındığı bu yeni araç 120 ps 1.6 litrelik motora sahip bir versiyonu ile de piyasada bulunacak. Teknolojisinin de geliştiğinden bahsettiğimiz Jeep Compass, yeni ve gelişmiş Uconnect Hizmetleri ile de sürücüsüne güzel anlar yaşatacak. Altı farklı tekerlek tasarımı bulunan aracın ayrıca 5 farklı dış cephe boya seçeneği bulunuyor: Fildişi Tri-Coat, Colorado Red, Mavi İtalya, Mavi Gölge ve Techno Mavi Metalik.

Makyajlı 2020 Jeep Compass Kokpiti

Biraz önce bilgisini verdiğimiz 1.3 litrelik turbo benzinli motor, hem şehir içinde hem de sert arazilerde olağanüstü bir performans sağlamakla birlikte gerçekten mükemmel bir sürüş deneyimi ve konfor sunar. Bu yenilenen motor sayesinde Jeep Compass, CO2 emisyonlarını yüzde 27’lik çarpıcı bir oranla düşürmüştür. Sadece güç ve konforuyla değil; doğa dostu olmasıyla ve teknolojisiyle de dikkat çeken yenilenen araç, önceki 4×4 araçlara göre yakıt tüketimini de yüzde 30’lara varan seviyelerde düşürmüş. Yeni Jeep Compass ile birlikte sert arazilerde şehir içi deneyimine benzer rahatlıkta deneyimler yaşayabilirsiniz. Heybetli görüntüsüyle dikkat çeken bu güçlü araç içerisinde Uconnect servisi ve dokunmatik ekran sayesinde de teknolojiden geri kalmayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git