Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback Özellikleri ile Tanıtıldı

Honda’nın en popüler modellerinden olan Civic HB 10. nesliyle yollarda varlığını sürdürüyorken Japon firma bu aracını güncelleme yoluna gitti. Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback olarak lanse edilen bu araçta kısmi yenilikler yapılmış. Bu arada manuel şanzıman sevenlere müjdeyi vereyim. 1.5 litre turbo benzinli motor düz vites seçeneği sunulacak. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback Özellikleri

Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback ilk etapta ABD pazarı için lanse edildi. 2017 yılında yollara çıkan ve iki senelik serüven küçük değişimlerle devam edecek. Araç üzerindeki farklılıklara baktığımızda dışta ön ve arka tamponda küçük değişimler var. Ayrıca yeni jant seçenekleri eklenmiş. Yaşam alanında geçtiğimizde ise multimedya sisteminin ara yüzü güncellenmiş, araç yalıtımında iyileştirme yapılmış, trimlerde güncelleme yaşanmış ve yeni koltuk döşemeleri donanım listesi eklenmiş. Öte yandan bu araç için 8 yollu elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu da sunuluyor.

Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback Teknik Özellikleri

Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback için yapılan farklılıklar bu kadarla sınırlı değil. Yazımın başında belirttiğim üzere en önemli değişimlerden birisi 1.5 litrelik turbo motorda olmuş. 1.5 turbo benzinli motor yine CVT otomatik şanzımanla gelecek ama 6 ileri manuel şanzıman takviyesi de yapılacak. Böylece CVT şanzımandaki performans kesintisi ortadan kalkmış olacak. Aslında Honda bu motoru çift kavramalı iyi bir şanzımanla sunmuş olsa Ford, Seat, Volkswagen gibi rakiplerinin karşısında daha başarılı olacak.

Makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback Kokpiti

Şimdilik makyajlı 2020 Honda Civic Hatchback hakkında paylaşacaklarım bu kadar. Aracın Türkiye fiyatı netleşince ek güncelleme yapacağım. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git