Oto Kokpit

Makyajlı 2020 Ford S-MAX Özellikleri ile Tanıtıldı

Makyajlı 2020 Ford S-MAX Özellikleri ile Tanıtıldı

Ford ailesinin MPV modellerinden S-MAX yenilendi. İkinci jenerasyonun makyajlı versiyonu olarak lanse edilen 2020 Ford S-MAX daha çekici görünüme ve güncellenen motorlara kavuştu. Gelin bu aracı yakından tanıyalım.

Makyajlı 2020 Ford S-MAX Teknik Özellikleri

Ford ailesinin orta seviye MPV modeli S-MAX, 2006 yılında EUCD platformunda üretilmişti. 9 yıl üretimde olan bu araç ikinci nesliyle 2015 yılında karşımıza çıktı. 4 yıldır yollarda olan MK2 Ford S-MAX, makyajlı versiyonu ile tanıtıldı.

Makyajlı 2020 Ford S-MAX

Makyajlı 2020 Ford S-MAX üzerindeki farklılıklara baktığımızda aracın ön kısmında far yapısı, ön ızgara, yan aynalar, ön tampon, yan etekler, arka stop grubu, arka tampon, arka difüzör ve bagaj üstü spoiler değişimleri öne çıkıyor. Aracın donanımlarına baktığımızda ise;

19 inçlik jantlar,
SYNC 3 destekli 8 inçlik dokunmatik multimedya ekranı,
Apple CarPlay ve Android Auto desteği,
AGR onaylı 18 yollu ayarlanabilir sürücü ve ön yolcu koltuğu
dur-kalk özelliğine sahip adaptif hız sabitleyici,
10 cihaza kadar bağlanabilir Wi-Fi özelliği gibi öne çıkan özellikleri bulunuyor.

Makyajlı 2020 Ford S-MAX Ne Zaman Çıkacak?

2020 Ford S-MAX motor kısmından da bahsedelim. Ford, Euro 6d-TEMP normlarına uygun dizel ünitesini yenilenen S-Max’te kullandı. Bu araç 2.0 litrelik EcoBlue adlı güncel dizel motor 150 PS ve 190 PS güç seçenekleriyle alınabilecek. Bu üniteye 8 ileri otomatik şanzıman eşlik edecek.

Makyajlı 2020 Ford S-MAX Kokpiti

Makyajlı 2020 Ford S-MAX için Türkiye detayları henüz netleşmedi. Fakat İngiltere’de bu aile aracı 30,490 sterlinden satışa sunuldu. Araç hakkında aktaracağım temel bilgile bu kadar. Gelişmeler oldukça güncelleme yapacağım. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.