Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 BMW 5 Serisi Sedan Görüntülendi

BMW’nin E segmentindeki güçlü temsilcisi 5 serisi kabul değiştiriyor. 2017 yılında G30 kodlu kasayla 7. jenerasyonu tanıtılan araç facelift operasyonu geçiriyor. Makyajlı 2020 BMW 5 serisi olarak yollara çıkacak olan bu araç prototip modeliyle testlerdeyken Sedan karoserli modeliyle casus kameralara yakalandı. Ön ve arka kısmında kamuflaj olan otomobil kısmı güncelleme geçirecek ve müşterilerden gelen şikayetler giderilmeye çalışılacak. Ayrıca donanımsal anlamda eklemelerde yapılacak. i
İşte detaylar…

Makyajlı 2020 BMW 5 Serisi Sedan

BMW 5 Serisi 1972 yılında E12 kodlu kasasıyla yollara çıktı. 2017 yılına kadar farklı aralıklarda kasa değiştirerek gelen araç 2017 yılında G30 kodlu 7. jenerasyonuyla lanse edildi. Aradan fazla bir süre geçmeden şimdi de kısıtlı yenilenme yaşayacak.

Makyajlı 2020 BMW 5 Serisi Sedan Ne Zaman Çıkacak?

Casus kameralara yakalanan makyajlı 2020 BMW 5 Serisi Sedan‘ın ön kısmına baktığımızda yeni 7 serisindeki devasa ızgara ya sahip olmadığını görüyoruz. Far yapısına baktığımızda ise yeni 3 serisini andıran hatları var. Zaten makyajlı 5 serisi kardeşinden fazlaca izler taşıyabilir. Arka kısımda ise stop grubunun güncelleneceğini net olarak görüyoruz. Zaten detaylıca bakacak olursanız fotoğraflardaki aracın led yapısı daha farklı görünüyor. Öte yandan dış tasarımda belirleyici parçalardan birisi de jantlar olacak. Yeni jant modelleri makyajlı 5 serisinde sunulacak. Keşke şu egzoz çıkışlarına da el atsalar.

Makyajlı 2020 BMW 5 Serisi Sedan Ne Zaman Gelecek?

Bu fotoğraflardaki hibrit 2020 BMW 5 serisine ait olduğu için o konuya da dair tahmini bilgileri aktaralım. 530e iPerformance modelinde kullanılan hibrit sistemin geliştirilip daha etkin şekilde makyajlı 5 serisinde sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz. Şimdilik araç hakkında aktaracaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. Makyajlı 2020 BMW 5 Serisi Sedan‘ın 2019 yılı sonuna doğru tanıtılması bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git