Oto Kokpit

Makyajlı 2020 Audi A4 Allroad Görüntülendi

Makyajlı 2020 Audi A4 Allroad Görüntülendi
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Station wagon otomobiller dünyasında özel yeri olan A4 Allroad yenileniyor. Makyaj operasyonu geçiren ve kamuflajlı şekilde karların üzerinde test sırasında görüntülenen 2020 Audi A4 Allroad, bu yıl sonuna doğru yollara çıkması bekleniyor. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Audi A4 Allroad

Güncel Audi A4 Allroad ile 2016 yılının ilk ayında tanışmıştık. Standart olarak quattro dört tekerden çekiş sistemiyle sunulan ve sıradan vagon Audi modellerinden daha farklı yapıya sahip olan bu araç kullanıcısına hem geniş iç mekan hemde üstün sürüş performansı sunmak için özel yeteneklerle donatılmıştı. Aradan geçen 3 yıldan sonra şimdi de prototip yüzüyle testte iken casus kameralara yakalanarak karşımıza çıkmış oldu.

Makyajlı 2020 Audi A4 Allroad Ne Zaman Çıkacak?

Makyajlı 2020 Audi A4 Allroad, kamuflajlı olduğu için tasarımsal olarak fazla bilgi sahibi olamıyoruz. Fakat aileye yeni katılan Audi Q8’e benzer büyük ön ızgara direkt dikkatleri çekiyor. Öte yandan far yapısında ve arka stop grubundaki farklılıklarda gözden kaçmıyor. Tabi dışta göreceklerimiz bu kadar. Birde yaşam alanındaki yenilikler var. Fotoğraflarda bu kısmı görmek mümkün değil. Fakat yeni nesil Audi modellerini ele alacak olursak bu konuda makyajlanan Audi A4 Allroad modeline referans olacaktır. Yenilenen Audi A4 modelindeki gibi ortadaki multimedya ekranında güncelleme yaşanabilir. Yeni döşeme seçenekleri, orta konsol ve kokpit kısmında yapılacak güncellemeler de 2020 Audi A4 Allroad modelinde yer alabilir.

2020 Audi A4 Allroad

Motor kısmında ise Audi’nin motorlarını yeniden adlandırdığı kısaltmalarla dizel cephede 35 TDi ve 40 TDi, benzinli olarak ise 40 ve 45 TFSi motor seçeneklerine yer verilebilir. Güncel versiyonda iki litrenin altında motor sunulmadığı için yenilenen versiyonda da az önce saydığım motorların altında ünitelerin olacağını sanmıyorum. Makyajlı 2020 Audi A4 Allroad netleştiği zaman tekrardan bu kısmı kesin verilerle ele alacağım. Şuan testleri devam eden aracın 2019 yılının sonuna doğru tanıtılması ön görülüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.