Makyajlı 2020 Alpina B7 Ring’te Görüntülendi


BMW’nin daha özel yüzü olan Alpina modellerinin en ağır başlı modeli olan B7 için değişim zamanı geldi. 2016 Kasımında tanıttığım Alpina B7 makyajlanıyor. Prototip yüzüyle Nürburgring pistinde testteyken kameralara yakalanan aracın detaylarına geçelim.


Makyajlı 2020 BMW Alpina B7

Ring’te görüntülenen makyajlı 2020 Alpina B7 için şuan net veriler yoktur. Fakat kamuflajlı alanlara baktığımız zaman görsel anlamda küçük değişimleri çıkarabiliriz. Aynı zamanda iç mekanda da değişimler olacaktır. Aslında yenilenecek olan Alpina B7 de yer alacak değişimlerin detayları birazda makyajlı 7 serisine bağlı kalıyor. Çünkü bu araçta kullanılacak olan bir takım özellikler Alpina B7 modeline de yansıyacak.

Makyajlı 2020 BMW Alpina B7 Ne Zaman Çıkacak?

2020 Alpina B7 için beklenen yenilikler arasında yeni jant modelleri, yeni dijital gösterge paneli, BMW Operating System 7.0 adlı işletim sistemi, geliştirilmiş sürüş yapısı gibi özellikler bulunması bekleniyor. Ayrıca 4.4 litrelik V8 çift turbo benzinli motorun gücü de 600 beygirin üstüne çıkabilir ve bununla birlikte performans verileri de iyileşme görülebilir.

Şimdilik makyajlı 2020 Alpina B7 hakkında aktaracaklarım bu kadar. Kendisini 2019 Cenevre otomobil fuarında görebiliriz. Aracın lansmanı yapıldığı zaman tekrardan Alpina B7’yi kaleme alacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

15 + 12 =

Sayfa başına git