Oto Kokpit

Makyajlı 2020 Alfa Romeo Stelvio Görüntülendi

İtalyanların son zamanlarda ürettiği en güzel SUV modellerinden birisi olan Alfa Romeo Stelvio makyajlanıyor. Sektörde üçüncü yılına giren bu araç her ne kadar yüzünü eskitmemiş olsa da teknolojik özellikler bakımından rakiplerinin gerisinde kalmaya başlıyor. Bu yüzden bir takım yenilikler yaşaması lazım. Bu kapsamda prototipi ile testlere çıkan araç kamuflajlı şekilde casus kameralara yakalandı. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio ile 2016 yılında tanışmıştık. Markanın lüks kompakt SUV sınıfında ürettiği modeli olan Stelvio da kullandığı 2.9 litrelik F154 kodlu Ferrari motoru ile ses getirmişti. Fakat sektörde değişim o kadar hızlı oldu ki bu araçtan sonra yollara çıkan lüks SUV modellerin gölgesine düştü. Fakat Alfacılar için ailenin en özel modellerinden birisi olmayı başardı.

Makyajlı 2020 Alfa Romeo Stelvio İçi

FCA grubunda üretimi gerçekleşen bu araç için yenilenme süreci başladı. Casus fotoğraflara baktığımızda 2020 Alfa Romeo Stelvio için dışta belirli alanlar kamufle edilmiş. Büyük bir ihtimal led aydınlatma alanları ile tasarlanan yepyeni ön ve arka tampon bizi bekliyor olacak. Yaşam alanında ise pek bir değişim görünmüyor. Orta konsolda küçük yeniliklerin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Onun dışında farklılık bulunmuyor. Fakat bu araç prototip olduğu için yine de fazla bilgi vermiyor. Bu yıl içerisinde aracın tanıtımı gerçekleşirse makyajlı Alfa Romeo Stelvio modelini detaylıca sizlerle paylaşacağım. Şimdilik beklemede kalacağız.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.