Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Yeni Suzuki Vitara Özellikleri ile Tanıtıldı

Dördüncü nesil Vitara makyajlandı. 2015 yılında yollara çıkan kompakt suv, şimdi de makyajlı Suzuki Vitara olarak geldi. Tasarımsal olarak küçük dokunuşlar yaşayan otomobil, daha sportif hatlara kavuştu. Ön tampondaki ızgara değişti ve krom hatlar eklendi. Ayrıca tampona da küçük dokunuşlar eklendi. Arka alanda ise stop lambası ledle kavuşturuldu ve daha etkileyici görünüş verildi. Ayrıca motor seçeneklerinde de güncelleme yapıldı. İşte detaylar…


Makyajlı 2019 Yeni Suzuki Vitara

Makyajlı 2019 Yeni Suzuki Vitara hakkında Japon firma birkaç fotoğraf ve temel bilgiler paylaştı. Görsel olarak değişimleri yazının başında belirttim. Bunlara ek olarak motor seçeneklerinde değişim yapıldı. 1.4 litrelik turbo benzinli motor aynen kullanılmaya devam ediyor. 140 ps 220 nm tork güç üreten bu üniteye ek olarak birde 1.0 litrelik 111 ps güç üreten bir başka turbo benzinli motor eklendi ve 1.6 litrelik atmosferik ünite rafa kaldırıldı. Ayrıca bu küçük hacimli ünite için dört tekerden çekiş opsiyonuyla da alınabileceğini belirteyim.

Makyajlı 2019 Yeni Suzuki Vitara Ne Zaman Çıkacak?

2019 Yeni Suzuki Vitara modeli için iki yeni renk seçeneği daha sunulacak. Bununla birlikte led aydınlatmalarda öne çıkıyor. Ayrıca sürüş destek sistemleri de getirildi. Ön tamponun alt kısmında yer alan dikkatinizi çekmiştir. O küçük kare alan aracın şerit takip ve uyarı sistemi trafik işaretlerini algılama asistanı, kör nokta uyarı özelliği, arka çapraz trafik uyarı özelliğini kullanmasını sağlıyor.

Şimdilik yeni Suzuki Vitara hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar. Aracın fiyatı ve teknik verileri açıklandığı zaman güncelleme yapacağım. Sırada fotoğraf galerisi var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git