Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes V Serisi Görüntülendi

Mercedes’in premium minibüsü V Serisi makyajlandı. Mercedes Vito’dan 2014 yılında ismen ayrılarak işin premium kısmını tamamen üstlenen Mercedes V serisi, dört yılı tamamlamadan facelift kasasıyla yollara çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

2019 Yeni Mercedes V Serisi

Geçtiğimiz günlerde prototip modelinin casus kameralara yakalanması ile gündeme gelen Makyajlı Mercedes V Serisi merak uyandırdı. Alman firmanın son zamanlardaki yeni modellerindeki teknolojik gelişimi referans alarak yollara çıkacak olan lüks aracın dışında büyük farklılıklar beklenmiyor. Fakat yeni led far yapısı için aynı şey geçerli değil. 84 ayrı led ile tamamlanan yeni nesil aydınlatma gözleri, 2019 V serisinin dıştaki en belirgin farklılığını oluşturacak. Yaşam alanında ise yeni nesil Mercedes modellerinde gördüğümüz havalandırma ızgara yapısına geçilmesini ve MBUX adlı yeni nesil multimedya sisteminin kullanılmasını bekliyorum. Öte yandan aracın koltukları, trim seçenekleri ve kokpitinde de bira takım farklılıklar gelebilir. Özellikle dijital kokpitin makyajlı V serisine uyarlanması, bizleri şaşırtmayacaktır.

Makyajlı Mercedes V Serisi

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes V Serisi için sunulacak ek donanım seçenekleri ve daha işlevsel kullanım için kişiselleştirme seçeneklerinde güncelleme de yapılabilir. Bunlara ek olarak motor seçenekleri içinde güncelleme bekliyorum. Bakalım makyaj perdesinin ardında bizleri neler bekliyor? Aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git