Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade Özellikleri Açıklandı

Jeep ailesinin en küçük üyesi yakın zaman öncesinde makyajlı yüzüyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise resmi tanıtımı yapıldı ve birçok özellikleri gün yüzüne çıktı. Makyajlı Jeep Renegade modelinde iki farklı yeni motor seçeneği kullanılacak. Ayrıca donanımları da rakiplerinden geri kalır değil. Hadi bu aracı yakından tanıyalım.


Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade

2019 Yeni Jeep Renegade Özellikleri
Yeni Renegade için 16 inç, 17 inç, 18 inç ve 19 inç ebatlı jantlar sunulurken multimedya sistemi de donanımlara göre 3 farklı ekranda kullanılabilecek. 5 inç, 7 inç ve 8.4 inçlik bu dokunmatik ekranlarda Apple CarPlay ve Android Auto desteği de yer alacak. Bunların yanı sıra elektrikli ayarlanabilir deri koltuklar, arka usb girişi, 5 farklı sürüş modu, açılabilir panoramik cam tavan gibi özelliklerde bulunacak. Ayrıca sürüş destek sistemlerinde yokuş kalkış desteği, yokuş iniş desteği, şerit takip ve şeritte kalma asistanı, trafik işaretlerini algılama asistanı, adaptif hız sabitleme özelliği, kör nokta uyarı ve arka çapraz trafik uyarı sistemi, acil frenleme özelliği gibi donanımlara da yer verilecek.

Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade Teknik Özellikleri

2019 Yeni Jeep Renegade Motor Seçenekleri
Gelelim motor kısmına. Devir küçük hacimli ünitelerin devri ve Jeep markası da buna adapte olup farklı iki yeni motor seçeneğini satışa dahil ediyor. Birisi 1.0 litrelik turbo benzinli 120 ps 190 nm tork güç üreten versiyon, diğer ise 1.3 litre olup 150 ya da 180 ps seçeneklerle sunulacak olan ve 270 nm tork sunan diğer turbo benzinli versiyon olacak.

Makyajlı 2019 Jeep Renegade

Dizel cephede ise 1.6 litrelik 120 ps güç sunan turbo dizel motor yerini koruyacak. Ayrıca 2.0 litre 140 ps ve 170 ps iki farklı motorda sunulacak. Euro 6/D normlarına uygun olan motorların henüz performans verileri açıklanmadı. Bu arada dizel ve benzinli motorlar için 6 ileri manuel, 6 ileri DDCT otomatik ve 9 ileri otomatik şanzıman seçenekleri ile alınabilecek. Ayrıca önden çekişli ve dört tekerden çekiş versiyonları olacak.

Yeni Jeep Renegade hakkında şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Teknik veriler ve fiyatlar açıklandığı zaman ek bilgilendirme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git