Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade Görüntülendi


Küçük SUV sınıfının gözde modellerinden olan ve tasarımıyla “benim sülalem araziden geliyor” diyen Jeep Renegade, facelift yani makyajlı kasasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Makyajlı 2019 Renegade müjdesini resmi ağızdan duymadık ama aracın fan instagram hesaplarının birinde casus fotoğrafları sızdırıldı. Üstelik herhangi kamuflaj da yoktur. İşte detaylar..

Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade

Jeep Renegade, 2014 yılında crossover suv olarak karşımıza çıktı. Tasarım açısından Jeep markasının genetik hatlarına fazlaca sahip olan bu araç, 4 yıla yaklaşan süreçte birçok kullanıcının gönlünü fethetti. Ailenin büyükleri gibi üstün arazi yetenekleri olmasa da o küçük SUv kimliğini karşılamayı bildi. Fiat grubunda olmasından dolayı malzeme kalitesinde eleştiri alsa da 1.4 litre turbo benzinli ve 1.6 litre turbo dizel motor seçenekleriyle çok sattı. Tabi bunun yanın sıra 2.0 litrelik dizel motoruna da ülkemizde yer verildi. Kısacası bu araç kendi segmentinde başarılı yer edindi. Şimdi ise karşımıza birkaç küçük değişimler yaşayarak makyajlı jeep renegade olarak çıkacak. Bakalım ne gibi değişimler bizi bekliyor?

Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade Ne Zaman Çıkacak?

Neler Değişiyor?
Yeni Jeep Renegade için paylaşılan fotoğraflarda bütün detayları göremiyoruz. Fakat görünen kısımda bizi bekleyen değişimlere baktığımda ön ızgara, farların iç yapısı, ön tampon, sis farlarının değişen konumu gibi yenilikler dikkat çekerken iç mekanda ise 8.4 inçlik yeni multimedya ekranı geldiğini ve klima kontrol tuşlarının yeri tamamen değiştiğini görüyoruz. Bu iki fotoğraftan anlaya bileceklerimiz bu kadarla sınırlı kalıyor. Daha fazla bilgi için beklemede kalacağız. Aradan fazla zaman geçmeden detaylarının paylaşılacağını düşünüyorum. Yeni bilgiler olursa paylaşmaya devam edeceğim. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Makyajlı Jeep Renegade

Makyajlı Jeep Renegade Özellikleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

4 × 1 =

Sayfa başına git