Oto Kokpit

Makyajlı 2019 Yeni Honda Civic Type-R Geliyor

Geçen sene FK-8 koduyla karşımıza çıkan 5. nesil Honda Civic Type-R, yine aradan fazla bir zaman geçmeden makyajlandı. FK-2’nin üretiminden iki yıl sonra FK-8’i yollara çıkaran Japonlar, yine fazla zaman geçmeden facelift versiyonunu hazırladı. İşte detaylar…


Makyajlı 2019 Honda Civic Type-R

Çalışmaları süren makyajlı Honda Civic Type-R, casus fotoğrafları ile daha önce boy göstermişti. Şimdi ise daha güncel hali . çekildi. En azından arka kısmını tamamen görüyoruz. Tasarımsal olarak ciddi farklar bulunmayacağını şimdiden belirtebiliriz. Honda’nın rekorlar aracı olarak ilerleyen FK-8 Type-R için yapılacak güncellemeler, müşteriler tarafından gelen şikayetlerin ortalaması olacaktır. İki litre turbo benzinli 310 ps 306 beygir 400 nm tork güç sunan motorun yerini korumasını bekliyorum. Fakat yenilik olacaksa bunları teknolojik anlamda yapacaktır. Sürüş destek sistemlerine biraz daha ağırlık verebilir. Tabi aracın aerodinamisini etkilemeden bunu yapması lazım. Öte yandan 2019 Yeni Honda Civic Type-R için yaşam alanında küçük dokunuşlar görebiliriz.

2019 Honda Civic Type-R Ne Zaman Çıkacak

Şimdilik makyajlı 2019 Honda Civic Type-R hakkında aktaracaklarım bununla sınırlı kalıyor. Bu aracın Avrupa pazarı için detaylanması Ekim ayındaki Paris otomobil fuarı öncesi olabilir. Şimdilik beklemede kalıp yeni bilgilerin gelmesini takip edeceğiz. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }