Makyajlı 2019 Yeni Chevrolet Cruze Özellikleri ile Tanıtıldı

otokokpit instagram

Chevrolet markasının bir ara ülkemizde satışa sunduğu ve sonradan satışını durdurduğu Cruze, ikinci nesil makyajlı versiyonu ile tanıtıldı. Makyajlı 2019 Chevrolet Cruze, mevcut versiyonu üzerinde görsel küçük değişimler ve donanımsal geliştirmelerle başta Amerika pazarı olmak üzere Güney Kore, Çin, Meksika, Arjantin gibi ülkelerde satışına devam edilecek. İşte detaylar…

2019 Yeni Chevrolet Cruze Özellikleri

Chevrolet Cruze, J300 kasa kodu ile 2008 yılında dünya otomobil pazarına çıktı. Ülkemizde bir süre pazarda kaldı ve diğer modellerine göre daha fazla ilgi gördü. Fakat Chevrolet’in Avrupa macerası beklediği gibi gitmedi ve başta kendi vatanı olmak üzere diğer pazarlarda yoluna devam etme kararı aldı.

2019 Yeni Chevrolet Cruze modeli de ABD pazarının güncel versiyonu olarak karşımıza çıktı. Makyajla ön tampon, ön ızgara, ledli far yapısı gibi değişimlere ek olarak dışta 17 ve 18 inçlik jant seçenekleri öne çıkıyor. Bunun yanı sıra 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, yeni iç trim seçeneği, LT ve Premier modellerinde standart otomatik klima gibi özelliklere ek olarak kör nokta algılama asistanı, şerit takip ve uyarı özelliği, arka çapraz trafik uyarı özelliği, geri görüş kamerası, ileri çarpışma uyarı ve otomatik frenleme özelliği, yaya algılama asistanı gibi üstün güvenlik özellikleri dahil oldu.

2019 Yeni Chevrolet Cruze Türkiye

Motor seçenekleri olarak yine 1.4 litre turbo benzinli ve 1.6 litre turbo dizel üniteler kullanılmaya devam edecek. O konuda herhangi güncelleme yapılmadı. 2018 yılı sonuna doğru sedan ve hatchback modellerinin satışına başlanacak.

Etiketler:

Makyajlı 2019 Yeni Chevrolet Cruze Özellikleri ile Tanıtıldı Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. come to CRUZE dedi ki:

  LÜTFEN GELSİN TÜRKİYEYE

 2. skrotpriser dedi ki:

  tekrar Türkiye de başlayacak mı satışlara

  1. HCB dedi ki:

   Şimdilik hayır

Sayfa başına git