Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Volkswagen Transporter Multivan T6.1 Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Volkswagen ticari dünyasının popüler modeli Transporter makyajlandı. Serinin binek versiyonunu temsil eden ve VW Transporter Multivan T6.1 olarak lanse edilen bu aracı yakından tanıyalım.


Makyajlı 2019 Volkswagen Transporter Multivan T6.1

Makyajlı 2019 Volkswagen Transporter Multivan T6.1 olarak lanse edilen ve hakkında fazla bilgi paylaşılmayan araçta görünen değişimlere baktığımızda far ve stop alanları yenilenmiş, tampon ve ön ızgara değişmiş.

Volkswagen Transporter Multivan T6.1

Yeni jant seçeneklerine de kavuşan VW Multivan T6.1 modelinin yaşam alanına baktığımızda ise kokpit yapısı, hava menfezleri, vites çevresi, klima kontrol alanı değişirken 8 inçlik dijital gösterge paneli ve 9.2 inçlik multimedya ekranı eklenmiş. Böylece Volkswagen ailesinin teknolojik kimliği ticari araçlarında bile başarılı şekilde kullandığını görmüş olduk. Bunlara ek olarak makyajlı 2019 Volkswagen Transporter için sürüş destek sistemleri de elden geçirilmiş ve çapraz trafik uyarı sistemi, park yardım asistanı geri görüş kamerası, Römork yardım sistemi gibi özelliklerin bir kısmı eklenmiş bir kısmı da geliştirilmiş.

Makyajlı Volkswagen Transporter Multivan T6.1 Kokpiti

Makyajlı 2019 Volkswagen Transporter T6.1 motor seçenekleri detaylı şekilde açıklanmadı. Fakat güncel ünitelerden farklı motorlar bulunmuyor. 2.0 litrelik motor hacminde 90 PS 89 beygirden 199 PS 196 beygire kadar farklı güç birimleri sunuluyor.

Mart ayında gerçekleşecek olan 2019 Cenevre otomobil fuarında Transporter Multivan T6.1 bütün detayları ile karşımıza çıkacak. Böylece teknik verileri, donanımlar, fiyat listesi ve daha fazla fotoğraflar gün yüzüne çıkmış olacak. Bu veriler elimize geçtiği zaman güncelleme yapacağım. Sırada aracın fotoğraf galerisi var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git