Makyajlı 2019 Volkswagen Passat (B8) Variant Görüntülendi

B8 kodlu son nesil Volkswagen Passat makyajlı kasası ile 2019 yılına karşımızda olacak. Aracın testleri devam ediyor ve kamuflajlı olarak gerçekleştirilen sürüşlerde 2019 Volkswagen Passat Variant casus kameralara yakalandı. İşte detaylar…


Makyajlı 2019 Volkswagen Passat (B8) Variant Ne Zaman Çıkacak?

2019 Volkswagen Passat Variant, casus kameralara yansıdı. B9 kasa öncesi makyaj yaşayan D sınıfının önde gelen station wagon modellerinden birisi olan otomobil, dışa ön tampon, ön ızgara, far; arkada ise tampon ve stop grubundaki güncellemeleri ile gelecek. Dıştaki görsel değişimin yanı sıra iç mekanda da birkaç yenilik olabilir. Ayrıca araçla ilgili gelen şikayetlerin değerlendirilip giderilmesi de bekleniyor. Mesela rüzgar sesi şikayetini B8 kasa Passat’ta sıkça duyduk. Bunun en alt seviyelere çekilmesini ümit ediyoruz.


Makyajlı Volkswagen Passat Variant Türkiye

Tabi bununla birlikte hem sedan hemde station wagon Passat için beklenen yenilikler arasında motor güncellemesi var. 1.5 TSi EVO motorun ülkemize gelmesini makyajlı kasayla sunulacaktır. Yani 1.5 litrelik turbo benzinli 150 ps güç sunan motor gelecek. Ayrıca 1.5 TGI adlı CNG yakıt destekli seçenekte yerini alacak. Dizel cephede tamamen revize edilen “EA288evo” kodlu 2.0 TDi ünitenin geleceği bilgisi konuşuluyor. Donanım kısmında ise şerit takip sisteminin geliştirilip adaptif hız sabitleyicinin iyileştirilmesi ve multimedya sisteminde yenilikler ekleneceği de bekleniyor.

Şimdilik makyajlı 2019 Volkswagen Passat Variant için aktaracaklarım bu kadar. 2019 yılı içerisinde yollara çıkacak olan aracın Mart ayındaki Cenevre otomobil fuarında tanıtılmasını bekliyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

5 × 4 =

Sayfa başına git