Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Renault Trafic Özellikleri ile Tanıtıldı

Renault ailesinin ticari modellerinden Trafic yenilendi. Makyajlı 2019 Renault Trafic için belli başlı bir takım değişimler yapan Fransız üretici hem daha donanımlı hemde daha ekonomik araç üretmiş. Gelin yeni Trafic modelini yakından tanıyalım.


Makyajlı 2019 Renault Trafic

Yeni Renault Trafic modelinde neler değişti?
Dışta 500 lümenlik led farların bariz belirgin farklılığı göze çarpıyor.

Kokpit kısmında güncelleme yapılmış, klima kontrolü iç kısım içinde konumlandırılmış ve vites topuzunda kullanılan döşemenin kalitesi artırılarak daha uzun ömür olması hedeflenmiş.

Makyajlı 2019 Renault Trafic Fotoğrafları

1.6 litrelik turbo dizel motora veda edildi ve yerine Euro 6d-Temp standartlarına uygun 2.0 litre turbo dizel motor getirildi. Bu ünite 120 ps 118 beygir ve 170 ps 167 beygir olmak üzere iki farklı güç birimiyle alınabilecek. Ayrıca tork 380 nm’ye kadar artırılmış. Şanzıman kısmında ise 6 ileri EDC eşlik edecek. Bu ünite ile yakıt tüketimin 100 kilometre de 0.6 litre daha düştüğü Renault yetkililerince belirtildi.

Makyajlı 2019 Renault Trafic Kokpiti

Makyajlı 2019 Renault Trafic Öne Çıkan Özellikleri

Bu araçta 3.2 ila 8.6 m3 arası yükleme kapasitesi sunuluyor.

Dokunmatik multimedya ekranı.

Apple CarPlay ve Android Auto destekli multimedya sistemi.

Yolcu koltuğu altında 54 litrelik saklama bölmesi.

2019 Yeni Renault Trafic Ne Zaman Çıkacak?

Ayrıca kör nokta uyarı sistemi, ön ve arka park sensörü, geri görüş kamerası, römork yardımcısı gibi donanımlarda yeni Trafic modelinde sunuluyor.

Makyajlı 2019 Renault Trafic hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar. Aracın yollara ne zaman çıkacağı ve fiyatı konusunda bilgiler henüz netleşmedi. Gelişmeler oldukça yazıyı güncelleyeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git