Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Renault Master Özellikleri ile Tanıtıldı

Renault’un büyük ticari araçlarından Master yenilendi. Makyajlı 2019 Renault Master olarak lanse edilen bu araç ciddi değişimler geçirdi ve eski Renault kimliğini her haliyle üzerinden attı. İşte detaylar…


Makyajlı 2019 Renault Master

Neler Değişti?

Makyajlı 2019 Renault Master da; ön yüz tamamen değişti ve yeni led gündüz farlı tasarıma kavuştu, yaşam alanında direksiyon simidi, vites topuzu, gösterge paneli, havalandırma menfezleri, klima kontrol alanı tamamen değişti ve Android Auto ve Apple CarPlay destekli multimedya sistemine sahip dokunmatik ekran geldi.

Makyajlı Renault Master

Makyajlı 2019 Renault Master öne çıkan özellikleri

Tasarım kimliğini tamamen yenileyen Master, iç mekanda led aydınlatmaya kavuştu.

Sürücü kabininde 105 litreye kadar depolama hacmi sunuyor.

Dikiz aynasının olduğu bölümde yer alan geri görüş kamerasının ekranı bulunuyor.

Ön ve arka park yardım sistemi, kör nokta uyarı sistemi, acil fren destek sistemi, 70 km/s hızın üstünde devreye giren ve yanal rüzgara maruz kaldığında aracı dengeleyen sistem, şerit takip sistemi gibi özelliklerde sunuluyor.

Makyajlı 2019 Renault Master Donanımları

Ayrıca bu araçta Euro 6d-Temp standartlarına uygun 2.3 litrelik turbo dizel motor sunuluyor. 180 ps 177 beygir 400 nm tork güç sunan bu ünite, 6 ileri manuel ya da 6 ileri robotize otomatik şanzımanla tercih edilecek.

Renault Master için ayrıca tamamen elektrikli versiyonu da sunuluyor. Master ZE adı verilen elektrikli kamyonet modeli 33 kwh pil kapasitesine sahip olup 57 kw 76 ps 75 beygir güç üretiyor ve 120 kilometrelik menzil sunuyor.

Genel hatlarıyla Makyajlı Renault Master’ı tanıdık. Aracın yollara ne zaman çıkacağı henüz açıklanmadı. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git