Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Opel Movano Geliyor

Makyajlı 2019 Opel Movano Geliyor
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Opel’in ticari araç dünyasındaki temsilcisi Movano yenilendi. Farklı karoserlerde varlığını sürdüren ve iş dünyasında Renault Master ile ortak platformda üretilen bu araç için yapılan güncellemeler de görsel ve teknolojik dokunuşlar bulunuyor. Gelin makyajlı Opel Movano detaylarına yakından bakalım.


Makyajlı 2019 Opel Movano

Opel’in uzun süredir yollarda olan ticari aracı 1998 yılında Movano A adlı versiyonuyla sektöre adım attı. İlk versiyondan itibaren Renault Master ve Nissan Interstar ile ortak platformda üretilen Movano, 2003 yılında makyajlanmıştı. 2010 yılında ise Movano B üretildi. Hala ikinci nesliyle yollarda olan bu araç, Renault ve Nissan ortaklığının devamı oldu. 9 yıldır yenilenmeye bekleyen Opel Movano için hareket geçen Alman firma bir takım yenilikleri kapsayan facelift versiyonunu yayınladı.

Makyajlı 2019 Opel Movano Ne Zaman Çıkacak?

Makyajlı 2019 Opel Movano ile aracın dış ve iç görünümünde bir takım değişimler yaşanmış, teknolojik özellikler eklenmiş. Detaylıca baktığımızda led gündüz farlarına kavuşan makyajlı Opel Movano da ön ızgara ve tampon yapısı güncellenmiş. Arkada ise stoplarda minicik yenilik yapılmış.

Makyajlı 2019 Opel Movano Türkiye

Yaşam alanına geçtiğimizde ise klima tuşları değişmemiş ama vites topuzu yenilenmiş ve 7 inçlik multimedya ekranı eklenmiş. Ayrıca Apple CarPlay ve Android Auto destekli bu multimedya sistemi “Navi 50 IntelliLink Pro” adı altında sunulacak. Ayrıca yenilenen Movano’da kör nokta uyarı sistemi, geri görüş kamerası, şerit takip asistanı gibi özelliklerde sunulacak.

Makyajlı 2019 Opel Movano Özellikleri

Motor kısmında ise yeni Opel Movano da 2.3 litrelik turbo dizel motor bulunacak. Bu üniteye 110 ila 170 ps arasında değişen üniteler eşlik edecek ve farklı karoserler de alınabilecek. Araçla ilk bilgileri aktardım. Güncellemeler oldukça paylaşacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.