Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Nissan Maxima Özellikleri ile Tanıtıldı

Nissan’ın D premium sınıfta satışa sunduğu Maxima modeli makyajlandı. Sekizinci nesliyle yollarda olan bu araç küçük değişimler yaşayarak 2019 Nissan Maxima olarak lanse edildi. Buyurun detaylara geçelim.


Makyajlı 2019 Nissan Maxima Özellikleri

Nissan Maxima, 1981 yılında G910 kodlu kasası ile yollara çıktı. İzleyen yıllarda araç kasa değişerek yoluna devam etti. Ülkemizde ise dördüncü ve beşinci neslin modelleri az da olsa bulunmaktadır. En son olarak sekizinci nesil Maxima ise 2015 yılında A36 kodlu versiyonuyla lanse edildi. Aradan geçen 3 yıldan sonra makyajlı 2019 Nissan Maxima tanıtıldı.

Makyajlı 2019 Nissan Maxima Teknik Özellikleri

Araçtaki değişimlere baktığımızda dışta far yapısı değişip ledli yüze kavuşmuş, ön tampon değişmiş, stop grubuna siyah hatlar uygulanıp ledli hale getirilmiş ve tamponun yenilenmesiyle birlikte arka difüzör ve yeni egzoz çıkışları eklenmiş.

Yaşam alanına geldiğimizde ise kayda değer yenilikler görünmüyor. Kaputun altında ise 3.5 litrelik VQ35DE kodlu V6 atmosferik benzinli motor aynen kullanılmaya devam ediyor ve 300 beygir 354 nm tork güç üretiyor.

Makyajlı 2019 Nissan Maxima Donanımları

Makyajlı 2019 Nissan Maxima donanımlarına baktığımızda ise ABD pazarı için S, SV, SL, SR ve Platinum adlı 5 farklı seçenekle sunulacak. 19 inçlik jantlar, led farlar, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, panoramik sunroof, deri koltuklar, geliştirilmiş navigasyon sistemi, trafik işaretlerini algılama asistanı, adaptif hız sabitleyici, uzun far asistanı, arka çapraz trafik uyarı sistemi gibi özellikle bu araçta sunuluyor.

Makyajlı 2019 Nissan Maxima İçi

2019 Nissan Maxima ülkemizde güncel versiyonu satışta olmadığı için Türkiye yollarına çıkması söz konusu değil. Önümüzdeki aydan itibaren ABD’de satışa sunulacak. Fiyatı ise henüz netleşmedi. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git