Makyajlı 2019 Alfa Romeo Giulietta Özellikleri ile Tanıtıldı

940 kodlu Alfa Romeo Giulietta makyajlandı. 9 yıldır yollarda olan otomobilin yeni kasasını beklerken İtalyan üretici yeni facelift uygulaması ile karşımıza çıktı. İşte detaylar…


Makyajlı Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta yarım asrı geçkin maziye sahip bir araç olma özelliği taşıyor. 750 serisi ile 1954 yılında yollara çıkan Giulietta, 1977 yılında 116 kodlu versiyonuna kavuştu. İlk iki nesli de sedan olarak üretilen otomobil 2010 yılında 940 kasa kodu ile hatchback yüzüyle karşımıza çıktı. 9 yıllık serüveninde iki defa makyaj operasyonu geçiren (2014 ve 2016 yıllarında) Giulietta, bu sene üçüncü defa makyajlandı. Bakalım bu araç ne gibi yenilikler yapılmış?

2019 Alfa Romeo Giulietta

Küçük değişimlerle tanıtılan 2019 Alfa Romeo Giulietta üzerinde büyük değişimler yer almıyor. Bir defa motor seçenekleri aynen korunmuş. Benzini cephede 1.4 litre 120 ps güç sunan motor sunuluyor. Dizel cephede ise 1.6 litre 120 ps’lik Multijet ünite bulunuyor ve manuel ya da Alfa TCT otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilecek. Ayrıca 2.0 litre 170 ps dizel motorda alınabilecek ve Alfa TCT şanzımanla sunulacak.

2019 Alfa Romeo Giulietta Türkiye

Makyajlı 2019 Alfa Romeo Giulietta donanımlarına bakalım. Executive ve Veloce adlı yeni donanım paketine sahip olan araçta isteyene premium isteyene de sportif Giulietta sunuluyor.

Executive paketinde 17 inçlik jantlar, dışta kırmızı detaylar, yaşam alanında koltuklarda ve trim kaplama alanlarında kırmızı dikişler, 5 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, çift bölgeli tam otomatik klima, ön ve arka park sensörü, far ve yağmur sensörü gibi özellikler bulunuyor.

2019 Alfa Romeo Giulietta İçi

Veloce donanımı ile 18 inçlik jantlar, dışta sarı detaylar, yaşam alanında koltuklarda ve trim kaplama alanlarında sarı dikişler, 6.5 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, Brembo fren sistemi, alcantara koltuklar, alüminyum pedal seti gibi özellikler geliyor.

Makyajlı Alfa Romeo Giulietta hakkında aktaracağım bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı kalıyor. Eylül 2019’da Avrupa apzarında satışa sunulacak aracın fiyatı netleşince güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Makyajlı 2019 Alfa Romeo Giulietta Özellikleri ile Tanıtıldı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İbrahim dedi ki:

    1.4 170 bg kalkmış mı? Motor seçenekleri korunmuş derken?

Sayfa başına git