Oto Kokpit

Lüks SUV Range Rover SV Serenity Özellikleri ile Tanıtıldı – Limuzin Konforunda!

Yeni Range Rover SV Serenity, Land Rover ailesinin limuzin konforundaki lüks SUV modeli lanse edildi. Özel tasarım detayları ve baştan sona malzeme seçenekleri ile Range Rover SV Serenity , her zamankinden daha fazla özellik sunacak. Gelin bu aracı tüm detaylarıyla yakından tanıyalım.


Range Rover SV Serenity Teknik Özellikleri

Yeni Range Rover SV Serenity, Land Rover‘ın modernist tasarımını sergileyen ve tamamlayan özenle hazırlanmış geliştirmelerle öne çıkıyor. Özel ön tampon ve beş çubuklu ızgara tasarımları, yeni amiral gemisi modelini farklı kılıyor, alt açıklığı beş tam genişlikte metal kaplama kanatlara sahip. Hassasiyetleri için seçilen zarif malzemeler arasında, Özel Araç Operasyonlarının kalite tutkusunu ve detaylara gösterilen tavizsiz dikkati vurgulayan pürüzsüz seramikler, sürdürülebilir kaynaklı ahşaplar ve parlak kaplama metaller yer alır.

Range Rover SV Serenity Öne Çıkan Donanımları

Yeni Range Rover SV Serenity, SVO ekibinin modern lüks, performans ve kapasiteye yönelik tasarım ve mühendislik tutkusunu temsil eden yeni seramik SV roundel’i taşıyan özel araç operasyonlarından ilk araçtır. Roundel, gelecekte özel araç operasyonları tarafından piyasaya sürülen tüm yeni Land Rover araçlarını tanımlayacak basitleştirilmiş bir ‘SV’ model adı sunuyor.

Pürüzsüz, dokunsal seramik de iç kısımda yer alır ve vites kolu, Terrain Response ve ses kontrollerine zarif bir dokunuş hissi veriyor. Bu özel seramik bileşenler, lüks saat kadranlarıyla aynı teknikler kullanılarak üretilmiş.

Range Rover SV Serenity İçi

Yeni Range Rover SV Serenity için özel olarak tasarlanmış isteğe bağlı üçlü kaplama 23 inç Diamond Turned Dark Grey Gloss alaşım jantlar, aktarma organları ve tasarım temasına bağlı olarak belirtilebilecek 13 farklı jant arasında yer alıyor.

Yeni Range Rover SV Serenity Teknik Özellikleri

Yeni Range Rover SV Serenity boyutsal verileriyle teknik özelliklerine bakalım. 5058 mm uzunluğa, 1870 mm yüksekliğe sahip olan bu aracın arkasında 1027 mm diz mesafesi sunuluyor. 32.1 derece yaklaşma açısı sunan Range Rover SV Serenity modelinde D350 dizel ve P530 benzinli motor seçenekleri bulunuyor.

D350 AWD kodlu 3.0 litre turbo dizel hibrit motor, 350 ps 700 nm tork güç üretiyor. 0-100 km/s hızlanması 6.1 saniye süren bu seçeneğin son hızı 234 km/s. 7.9 litre ortalama tüketim gerçekleştiren Range Rover SV Serenity D350, elektrikli motoruyla 113 kilometre elektrikli sürüş sağlıyor. Aracın boş ağırlığı ise 2504 kg.

P530 AWD kodlu 4.4 litre turbo benzinli motorla Range Rover SV Serenity, 530 ps 750 nm tork güç üretirken. 2626 kg’lık bu modelin 0-100 km/s hızlanması 4.7 saniye sürüyor. Aracın son hızı 261 km/s iken ortalama tüketimi ise 11.8 litre.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]