Oto Kokpit

Lego, Koltuk Fırlatan James Bond Aston Martin DB5’i Üretti

Otomobile dair her şey ilgimizi çekiyor ve bunları da sizlerle paylaşmayı seviyoruz. LEGO‘yu birçoğumuz duymuştur. Firmanın birçok özel markaya ürettiği nadide parçalar oluyor. Bunlara oyuncak diyebilirsiniz fakat bunların bazıları o kadar özel üretiliyor ki çalışma masanızda diecast’lerin yanında durması gerektiği için oyuncak terimini kullanmadan Lego James Bond Aston Martin DB5‘i anlatmaya devam ediyorum.


Lego James Bond Aston Martin DB5

1295 parçadan oluşan bu özel koleksiyon, James Bond filminin eşsiz araçları arasında yer alan Aston Martin DB5’in birçok detaylarını ortaya çıkarıyor. 13 inç yani 34 cm uzunluğundaki bu özel parçanın detaylarına baktığımız zaman gerçeğindeki bazı özel fonksiyonları barındırıyor. Mesela değişen plakalar, tekerlerin yanındaki özel kesiciler, koltuk fırlatma, gizli silahların harekete geçmesi gibi fantastik ve bir o kadar da eğlenceli detayları barındırıyor.

Lego James Bond Aston Martin DB5 Fiyatı

Lego James Bond Aston Martin DB5 şuan satışa çıkmadı. 1 Ağustos’tan itibaren satışa açılacak ürünün Avrupa fiyatı 150 avro olarak belirlenmiş. Türkiye şartlarında şuan 825 TL’ye denk geliyor. James Bond hayranlarına duyurulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }