Oto Kokpit

Kia’nın Yeni Crossover’ı XCeed’in Dijital Göstergesi Ortaya Çıktı

Kia’nın Yeni Crossover’ı XCeed’in Dijital Göstergesi Ortaya Çıktı

Kia birçok otomobil üreticisi gibi SUV sınıfa ağırlık vermeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni Crossover modeli XCeed‘i üretti. Uzun süredir prototip modeliyle testlerde olan araç hakkında ara ara küçük bilgiler düşmeye başlamıştı. Hatta yakın zaman öncesinde Kia XCeed‘i kamuflajsız olarak da görmüştük. Oldukça sıkı bir araçla karşımıza çıkacak olan Kia’nın bu aracına dair bir görsel daha internete düştü. Bu seferde aracın dijital gösterge paneli paylaşıldı.


Kia XCeed İçi

Kia Stonic ile Sportage arasında SUV olarak konumlandırılacak bu aracın daha önce görsellerine bakarak oldukça iddialı otomobilin geleceğini söylemiştim. Fakat iç mekanına dair herhangi metinsel ya da görsel içerik yoktu. Yukarıdaki fotoğraf yeni Kia XCeed‘in dijital gösterge paneline ait olup oldukça da iyi duruyor. Artık birçok araçta kullanılmaya başlanan dijital göstergelere Kia’da eşlik etmeye başlamış oldu. XCeed modelinden sonra gelecek diğer araçlarda bu tür yenilikleri Kia ailesinde göreceğimizi şimdiden söyleyebiliriz.

Yeni Kia XCeed

Kia XCeed 26 Haziran 2019’da tamamen gün yüzüne çıkacak. En azından aldığım bilgiler bu yönde ve yaklaşık iki hafta sonra bu araç tanıtıldığı zaman tüm hatlarıyla ele alacağım. Beklemede kalınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.