Oto Kokpit

Hızlı ve Öfkeli 8 Çekimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hızlı ve Öfkeli 8 Çekimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Otomobilleri konu alarak çekilmiş en iyi sinema yapıtı olan ve her filmi ile gişe rekorları kıran hızlı ve öfkeli efsanesi kaldığı yerden devam ediyor. Her gelişmesini merakla beklediğimiz FAST 8‘in çekimlerinden yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Detayları vereceğim ama öncelikle geçmişe küçük bir yolculuk yapalım.

2001 yılında gösterime girdiğinde büyük ilgi gören ve birçok otomobil tutkunun aklını başından alan sahneleri ile öne çıkan hızlı ve öfkeli, Paul Walker ve Vin Diesel‘in başrolde öne çıkmasını sağladı. Bu ikili her yeni film ile daha çok sevildi. Fakat 2013 yılında üzücü kaza sonucu Paul Walker‘ın ölümü ile biz takipçilerini fazlasıyla üzdü. Tabi bu acı ölüm sonrasında çekimleri devam eden hızlı ve öfkeli 7 içinde nasıl tamamlanacağı sorunu aklına getirmişti. Yapımcılar, hayatını kaybeden ünlü oyuncunun kardeşi Cody Walker ile görüşüp Brian O’Conner rolünü devam ettirmesini teklif etti. Abisine minnet borcunu bu şekilde ödeme isteyen kardeşi bunu kabul etti ve son filmde özel ayarlamalarla bu şekilde çekildi. Bu filmde tamamlanmış oldu ve özellikle son sahnesi ile seriyi zirvede bırakacağı izlenimi verdi. Fakat öyle olmadı. Yapımcılar bu sefer hızlı ve öfkeli 8 için kollarını sıvadı ve çekimlere başladı.

Daha önce de hızlı ve öfkeli 8 için bilgi aktarmıştım. Birçoğunuzun bildiği üzere yeni film için gösterim tarihi 14 nisan 2017 tarihi açıklandı. Yani 11 ay kadar bir zaman var. Sabırsızlıkla yeni filmi bekliyoruz ama çekimler esnasında güzel karelerde ortaya çıkıyor. Bunu da filmin resmi sayfasında paylaşılıyor. Geçenlerde yepyeni video düştü. Küba’da süren çekimlerde Fast 8‘in en özel anları yer alıyor. Amerikan klasik araçlarının swaplı görüntüleri heyecanınızı artırabilir. Sabırsızlıkla hızlı ve öfkeli 8‘i beklemeye devam edelim. Yine güzel bir film bizleri bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }