Oto Kokpit

Hartmann Tuning 2019 Mercedes-Benz Sprinter Modifiye Çalışması Yayınlandı

26.11.2018

Alman tuning firması Hartmann yine bir Mercedes çalışması ile karşımıza çıktı. Bu sefer yeni Mercedes-Benz Sprinter için yepyeni body kit hazırladı. Ayrıca içine de dokunmayı ihmal etmedi. İşte detaylar…


Hartmann Tuning 2019 Mercedes-Benz Sprinter Modifiye

Ticari sınıfın en iyi araçlarından birisi olarak yollara çıkan 2019 Mercedes-Benz Sprinter ile daha önce tanışmıştık. Enfes far hatları ve önceki versiyonundan çok daha iddialı duruşu birde üstün donanımlarıyla rakiplerine göz dağı vererek gün yüzüne çıkan bu araç, şimdi de Hartmann elinde sportif kimliğe kavuştu.

Hartmann Tuning 2019 Mercedes-Benz Sprinter

Hartmann Tuning 2019 Mercedes-Benz Sprinter çalışmasının detaylarına baktığımızda dışta 20 inçlik HALSA 2 jantlar dikkat çekiyor. Bu jantlara 255/45 R20 ebatlı lastikler eşlik ediyor. Alman modifiye firmasının Sprinter için ürettiği “SP Stream” adlı body kit ile jant birleşince asıl görüntü ortaya çıkmış. Ön tampon eki, yan ayna kapakları, yan etekler, arka difüzör’ü kapsayan kit ile 2019 Mercedes-Benz Sprinter sportif görünüme kavuşmuş.

Hartmann Tuning Mercedes Sprinter

Yaşam alanına geçtiğimizde ise yeni Mercedes-Benz Sprinter için yeşil detaylı siyah Hartmann paspas seti ve arka da yeşil masa dikkat çekiyor. Tabi Hartmann firması iç mekana fazlaca işlem yapmamış. Ülkemizde VIP Dizayn ya da Ertex gibi firmaların yaptığı üstün işçiliği bu araçta göremiyoruz. Alman tuner bu kısmı kullanıcının zevkine bırakmış.

Hartmann Tuning Mercedes-Benz Sprinter

Genel hatlarıyla Hartmann Tuning 2019 Mercedes-Benz Sprinter modifiye çalışmasını aktardım. Buyurun fotoğraflara geçelim.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.