Oto Kokpit

Görebileceğiniz En Havalı Kar Jet Ski: Nissan 370Zki

Kış mevsiminin son ayındayız ve soğuk Kuzey ülkelerinde daha da şiddetini gösteriyor. Bu soğuk ve çetin şartları güzelliklere dönüştürenler de var. Mesela bu Nissan 370Zki gibi. 370Z kısmına kadarını bir çoğumuz iyi biliyoruz. Sonundaki eki ise Kar Jet Ski’den geliyor. Evet, çılgın roadster aracımız bu sefer karşımıza kar aracı olarak çıkıyor. İşte detaylar…

Nissan 370Zki

Fotoğraflardaki Nissan 370Z, 3.7 litre V6 atmosferik motora sahip olup 332 beygir 365 nm tork güce sahip olan roadster versiyonunu temsil ediyor. Arkadan itişli bu aracın düz gittiğini pek görmüyoruz. Zaten drift için çokça da tercih ediliyor. Fakat konuğumuz bilindik 370Z modellerinden çok ama çok farklı. O artık kar eğlence aracı. Kar Jet Ski olarak hizmet eden sport otomobilin adı da değiştirilip 370Zki yapılmış.

Kar Jet Ski Nissan 370Zki Özellikleri

Nissan 370Zki projesinin detaylarını bilmiyorum ama karla kaplı ve havanın açık olduğu bir günde aracın üstünü açıp yazmak her kişinin gerçekleştirebileceği hayal değil. Yapan kişiyi tebrik etmek lazım. Kar jet ski nissan 370z çok başarılı olmuş. Hadi fotoğraflara geçelim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }