Oto Kokpit

Fossil, BMW Tasarımlı 2019 Saatlerini Tanıttı

Fossil, BMW Tasarımlı 2019 Saatlerini Tanıttı

Aksesuarlara önem veren otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek bir haberle karşınızdayız. Fossil, 2019 yazında satışa sunacağı BMW tasarımlı saatlerini tanıttı. 15 farklı tasarıma sahip olan bu saat koleksiyonu tamamen BMW’ye özel olarak dizayn edildi. Farklı kordon seçeneklerine sahip saatler 169 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. İşte detaylar…


Fossil BMW Saatleri 2019

Otomobil markalarına özel üretilen aksesuarlar konusunda BMW özenli çalışıyor. Gerek Puma ile yaptığı kıyafet üretimi gerekse Fossil tarafından üretilen saatleri dikkat çekiyor. Bu yazda BMW tutkunlarının hem kalbini kazanmak hemde zamanı beraber takip etmek için Fossil Grupla ile yaptığı anlaşma doğrultusunda saatlerini satışa sunacak.

Fossil BMW Collection 2019

Fossil tarafından üretilen BMW saatleri iki farklı koleksiyon olarak satılacak. İlki BMW Koleksiyonu başlığı altında olup paslanmaz çelik ve deri kordon seçenekleriyle sunulacak. BMW logosunun içine işlendiği oldukça kibar ve abartısız tasarımlı saatler sunulacak.

İkinci seçenekte ise BMW M Motorsport Koleksiyonu bulunuyor. Eğer benim gibi BMW M ailesinin tutkunuysanız bu saatler ilginizi çekecektir. Lastik temalı kordonlar, asfalt temalı saat iç kısımları, M Motorsport renkleri gibi enfes detayların olduğu saatlere sahip olabilirsiniz.

Son olarak saatlerin fiyatı 169 euro’dan başlayıp 329 euro’ya kadar çıkacak. Heyecanla yaz ayının gelmesini bekliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.