Sürücü Kursları Rehberi

Ford Mustang’in Elektrikli SUV’u Bu Ay Tanıtılacak

Efsane Amerikan aracı Ford Mustang‘in elektrikli SUV‘u yakında gün yüzüne çıkıyor. Bir süredir konuşulan araç, Los Angeles’ta gerçekleşecek olan otomobil fuarı öncesinde 18 Kasım 2019 tarihinde tanıtılacak. İşte detaylar…


Ford Mustang Elektrikli SUV

Ford ailesi rotasını elektrikli araçlara çevirdi ve bu işi oldukça iddialı şekilde yapmak istiyor. Ford Mustang gibi ikonik aracının hatlarına sahip elektrikli SUV ile oldukça iddialı şekilde sektöre giriş yapacak. Ford bu tercihi ile sektörü ne kadar iyi okuduğunu gösteriyor. Şöyle ki artık SUV tipi modeller kullanıcının tercihinde öncelikli ve elektrikli araçlarda günden güne artmaya devam ediyor. Amerikalı firma bu ikisini Mustang gibi karakteristik modeliyle birleştirecek. Aracın menziline, gücüne ve diğer özelliklerine dair herhangi bilgi yoktur. Fakat Kasım ayında detaylanacak.

22 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek Los Angeles’ta olan 2019 LA Auto Show öncesinde tanıtılacağını bir kez daha hatırlatayım. Araç tanıtıldığı zaman bütün detayları ile aktaracağım.

Etiketler:

Ford Mustang’in Elektrikli SUV’u Bu Ay Tanıtılacak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Necmi Er dedi ki:

    merakla bekliyorum acaba nasıl bir araba olacak

Sayfa başına git