Oto Kokpit

Ford Avustralya, COVID-19 Mücadelesini Servise de Taşıdı

Ford Avustralya, COVID-19 Mücadelesini Servise de Taşıdı

Dünya, aylardır COVID-19 adlı lanet bir virüsle mücadele ediyor. Bu salgın artık Dünyanın çoğu yerine yayılmış durumda ve birçok hizmette ciddi aksamalar yaşanıyor. Özellikle sağlık sektörü bundan çok etkilendi. Tabi bizim konumuz otomotiv ve bu sektörde ciddi oranda zarar gördü. Üretim satış, servis ve birçok dalda aksaklıklar var. Fakat üretici firmalar koronavirüs mücadelesinde üstlerine düşeni de yapıyor. Bu kapsamda Ford Avustralya, servise gelen araçlarında dezenfekte işlemi başlattı. İşte detaylar…


Ford Avustralya COVID-19

Farklı yüzeylere temasın en hassas olduğu zamandayız ve mikropların en çok gezinip taşındığı noktalardan birisi de araçlarımız oluyor. Ford Avustralya bu konuya hassasiyetle eğilip yaşanan zorlu süreçte müşterilerin servis hizmetine dair bir takım önlemler almış.

Ford COVID-19 Önlemleri

Araçlarda sıkça temas edilen noktaları görsel üzerinde belirten Ford Avustralya, servis sonrası araçların teslimatı sağlanmadan önce gerekli dezenfekte işlemini yapıp müşterisine aracını öyle veriyor. Ayrıca ödeme işlemlerinde temassız kart ve mobil ödeme hizmetini de devreye almış. Tabi burası direkt olarak bizi ilgilendirmese de görsellerdeki işaretli alanları dikkate alarak gerekli adımları atabiliriz. Ayrıca ülkemizde hizmet sunan firmalara da örnek olabilir.

Ford COVID-19

Umarım bu virüsü en kısa sürede yeneriz ve sağlıklı günlere tekrardan kavuşuruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]