Ferrari FF V12 Motoru İster Misiniz?


Ferrari ailesinin en özel otomobillerinden birisi Ferrari FF‘tir. Kalbinde V12 ünitesi, 2 + 2 kişilik oturma pozisyonu dört tekerden çekiş sistemi ile diğer Ferrari üyelerinden oldukça farklı araç olarak karşımıza çıkmıştı. Hala özel otomobil. Onun motoru bile şuan çok iyi para ediyor. Geçtiğimiz günlerde teklife sunulan Ferrari FF ünitesi için istenen para ile yeni BMW 3 serisi alabilirsiniz. İşte detaylar…


Ferrari FF V12 Motoru

Ferrari FF (Ferrari Four), 6.3 litre V12 motoruyla 660 ps 651 beygir 683 nm tork güç üretip 0-100 km/s hızlanması 3.7 saniye de tamamlayıp 335 km/s son hıza ulaşan çok özel bir spor araç olma özelliği taşıyor. Dört kişinin seyahat edebileceği bu dört tekerden çekişli Ferrari modelinin kalbindeki ünite oldukça değerli olduğunu söylememize gerek yok sanırım.

Ferrari FF Motoru

Şimdilik asıl konumuza gelelim. Fotoğraflardaki motor, 12 bin kilometre kullanılmış olan Ferrari FF modeline ait olup oldukça bir araba fiyatına sergileniyor.Söz konusu V12 motor aksesuar olarak sergilenmek adına demir stant üzerine oturtulmuş. Fakat her parçası ile kullanıma hazır bir ünite. Yani tak-kullan şeklinde. Fiyatına gelecek olursak 30.000 – 40.000 euro aralığında teklife açılmış. Buraya satış linkini bırakıyorum. Belki değerlendirirsiniz.

Ferrari FF Motor Fiyatı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

11 − 5 =

Sayfa başına git