Oto Kokpit

En Ucuz Bugatti Veyron Satışta!

Fransız süper spor otomobil devi Bugatti bundan 14 sene önce Veyron’u tanıttığı zaman sansasyonel etki oluşturmuştu. 1001 PSgüç üreten bu süper spor otomobil teknik verileriyle heyecan uyandırmıştı. Kendisi o zamanın seri üretim araçlar arasında en hızlısıydı. Tabi o zamanlar Bugatti Veyron’a ulaşmak çok zordu. Fakat ikinci ele düştüğü zaman fiyatlarda otomatik olarak aşağı çekildi. Geçtiğimiz günlerde bir lüks otomobil satan sitede ilana çıkan 2006 model Bugatti Veyron fiyatıyla şuana kadar en ucuza listelenen Veyron niteliği kazandı. Ucuz dememe bakmayın. 899 bin dolarlık etiket fiyatı var ve araçta herhangi sorun bulunmuyor. İşte detaylar…


En Ucuz Bugatti Veyron

luxuryautocollection.com sitesinde satışa çıkan 899 bin dolarlık kırmızı renkli Bugatti Veyron bir zamanların milyon dolarlık süper spor otomobiliydi.

Ucuz Bugatti Veyron

Kalbinde 8.0 litrelik 16 silindirli dört turbonun görev yaptığı devasa benzini motor bulunan Bugatti Veyron ilk üretildiği zaman 1001 PS 987 beygir güç üretiyordu. Satışta olan kırmızı renkli Veyron’da ilk günkü kondisyonunda olmasa da hala iyi görünüyor. 125 bin dolara daha GranSport’un süspansiyonlarına kavuşan bu araç Los Angeles’ta bulunuyor ve 26.755 mil yani 43 bin kilometre yol yapmış.

Bugatti Veyron İçi

En ucuz Bugatti Veyron olarak öne çıkan bu araçta yeni lastikler bulunuyor ve opsiyon olarak Burmester ses sistemine de sahip. İç mekanda koltukları ve diğer deri kaplama alanları iyi görünen Veyron’un genel kondisyonu da yeterli seviyede duruyor. Şuan Avrupa pazarında da en düşük olarak 1.2 milyon euro civarında satılan Veyronlar arasında kırmızı renkli bu yol canavarı oldukça mantıklı fiyattan satılıyor.

Etiketler:

Yorumlar
 1. bilinmeyen kişi dedi ki:

  türk lirası olaydı iyiydi :):):)

 2. Taner Şeker dedi ki:

  Baya ucuz 😀 Yarın gidip hemen almalıyım 😀

 3. orkun keskin dedi ki:

  2006 modeli bile ne kadar pahalı

 4. Hüseyin Çapkın dedi ki:

  Milletteki paralara bak arkadaş 🙂

 5. Cengiz Erdem dedi ki:

  Baya ucuzmuş dur hemen alayım :D:D

] }