Oto Kokpit

Elektrikli 2022 Cupra Born Teknik Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Elektrikli bir gelecekle CUPRA markasının ruhunu kusursuz bir şekilde güçlendiren, 2022 Cupra Born sektöre yepyeni bir soluk kazandıracak özellikleriyle öne çıkıyor. En gelişmiş elektrikli güç aktarma teknolojisini kullanarak heyecan verici performans sunan 2022 model Cupra Born teknik özellikleriyle de göz dolduruyor.


Elektrikli 2022 Cupra Born Teknik Özellikleri

Elektrikli 2022 Cupra Born Dış Özellikleri
arların üzerine oturan ve kanatların arasından geçen hacim, aracın sportif duruşunu oluşturmaya yardımcı oluyor. Çarpıcı tam LED aydınlatma teknolojisi, CUPRA Born’un son görünümü için inanılmaz derecede sportif bir görünüm sağlıyor. Aydınlatma, araca yaklaşırken ve aracı çalıştırırken animasyonlu bir tören sunuyor. Aracın en altında yer alan akıcı aerodinamik yan eşik elemanı, gövde rengine zıt bir unsur olarak tasarımda avantaj sunuyor. CUPRA Born, görünümünü tamamlamaya yardımcı olmak için 18″, 19″ ve 20″ inç jantlarla birlikte geliyor.

Elektrikli 2022 Cupra Born

Elektrikli 2022 Cupra Born İç Özellikleri
CUPRA Born’un tasarımı, elektrikli araçların temel özelliklerini ile etkileyici performans, dinamik, zevkli sürülebilirlik ve heyecan verme yeteneğini taşıyor. İç mekan dijital dünyaya ayak uydurmak için tasarlandı. Standart 12″ dokunmatik ekran, sürücüye mükemmel görüş sağlamak için hafifçe açılı, basit ve sezgisel bir tarzda bir dizi işleve kolay erişim sunuyor. Artırılmış gerçeklik baş üstü görüntüleme sistemi sayesinde, sürücü yardım göstergeleri, hız ve navigasyon sistemi göstergeleri gibi bilgileri net bir şekilde aktarıyor.

2022 Cupra Born Kokpiti

Elektrikli 2022 Cupra Born Motor Özellikleri
İki farklı elektrikli motor seçeneği ile üretilen 2022 Cupra Born ilk olarak 150PS (110kW) güç ve 310Nm tork sunarken, 204PS (150kW)/310Nm versiyonu da var. CUPRA Born aynı zamanda performansı başka bir düzeye taşıyan ve çıktıyı 231 PS’ye (170kW) kadar artıran bir e-Boost1 performans paketi de sunacak. Performans isteyenler için 0-100km/s sadece 6,6 saniye ve yaklaşık 420 km menzil değerlerine sahip.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.