Oto Kokpit

Dünyanın En Özel Otomobilleri İstMarina AVM’de Bir Arada…

İstMarina Alışveriş Merkezi yaz sezonuna hızlı giriyor. Covid-19 kısıtlamalarında evlerinde bunalan vatandaşlar için bir dizi etkinlik programına başlayacak İstMarina ilk olarak 1-4 Temmuz günleri arasında dünyanın en lüks spor arabalarını sergileyecek. Etkinlik süresince alışveriş yapan şanslı müşteriler ise Lamborginiile tur atma fırsatı yakalayacak.

Ferrari F12 Berlinetta Türkiye

Dünyanın en lüks spor arabaları İstmarina’da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Kurulduğu günden bu yana görülmemiş aktivitelere ev sahipliği yapan İstMarina AVM, 2021 yaz dönemi etkinliklerine de Ferrari ve Lamborgini gibi spor araçlarla hızlı bir start veriyor. Pandemi sürecine bağlı kısıtlamalar nedeniyle evlerde sıkılan vatandaşlar için birbirinden lüks çok sayıda aracı fuar tarzında sergileyecek olan İstmarina, 500 TL’lik alışveriş yapan müşterilere de stoklarla sınırlı olarak Lamborgini ile Kartal-Pendik sahilyolunda tur atma fırsatı da sunacak.

Porsche 911 GT2 RS Türkiye

1 Temmuz Perşembe günü başlayıp, 4 temmuz Pazar gününe kadar devam edecek lüks araç etkinliğine BarchaGroup da birbirinden meşhur spor otomobiller ile katılacak. Etkinlik süresince AVM misafirlerine Cobber Bistro tarafından Türkiye’nin ünlü miksolojisti Fatih Üsküdarlı’dan alkolsüz kokteyl hazırlama tüyoları ve tadımı imkanları da sağlanacak. Hem lüks araçları inceleme hem de farklı farklı ülkelera ait dünyanın en popüler kokteyllerini tatma imkanı bulan vatandaşlar, ‘TSE Kovid 19 Güvenli AVM Sertifikası’na sahip İstMarina’da keyifli zaman geçirecekler.

İstMarina AVM’de Göreceğiniz Araçlar Arasında Öne Çıkanlar:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.