Oto Kokpit

Carlsson 2014 Yeni Mercedes C Serisi W205

carlsson-2014-yeni-mercedes-c-serisi-w205-1
Modifiye dünyasında almanlar durmak bilmiyor. Sektörün önde gelen markalarından birisi olan carlsson, son çalışmasında 2014 yeni mercedes c serisi modifiyesine yer verdi. Henüz yeni yeni yollara çıkan aracın carlsson gibi belirleyici firma tarafından daha kişisel görünüme kazandırılması ilgi çekici olmuş. Bakalım bu aracın detaylarında neler yer alıyor?

Carlsson 2014 yeni mercedes c serisi w205 adlı bu çalışmada, alman firma dışta başarılı body kit ve jant kullanmış. İç mekanda ise pekte ilgi çekici olmayan değişimler yapmış. Dıştaki değişimde jantlarla renk uyumunu yakalayan ve oldukça sportif görünüm kazandıran body kit kapsamında; yeni ön tampon, yeni ön ızgara, yan etekler, bagaj üstü spoyler, arka tampon, arka difüzör ve yeni egzoz çıkışları yer alıyor. Bu kite çok kollu carlsson jantlar eşlik ediyor. Bu jantlar müşteri tercihine göre 18,19 ve 20 inç olarak satın alınabiliyor. Dıştaki başarılı değişimden sonra iç mekana geçen firma, pekte uygun olmayan deri koltuklar kullanarak işe başlamış. Carlsson logolu bu koltukların desen seçimi biraz egoist tutum olarak gerçekleşmiş. Sonuçta bu araç bir MERCEDES. Bu tutumunu kapı yanlarındaki kaplamalarda da devam ettiren firma, orta konsol ve kokpit kısmında yer alan gümüş çağrışımlı karbon fiber kaplama kullanmış. Son olarak ise carlsson imzalı kapı eşikleri, pedal ve paspas seti kullanmış. İç mekanda da başarılı olduğunu düşündüğüm değişimler son 3 parça olmuş. Tüm bu değişimler sonucunda ortaya carlsson 2014 yeni mercedes c serisi w205 çıkmış. Yeni c serisi için modifiye çalışmalarının da sıkı şekilde başladığını bu çalışmayı aktararak altını çizelim. İlerleyen zamanda çok daha iyilerini göreceğinizden emin olun. Hatta bunun en az iki yıl aktif şekilde süreceğini söyleyebilirim.

Dış Değişim: [usr=4.5]
Jant Seçimi: [usr=4.5]
İç Değişim: [usr=2.5]
Genel Değerlendirme: [usr=3.5]

Yorumlar
  1. hasannyağcı dedi ki:

    aracı inceledim arka bagaj kapağındaki spoyler olsa daha al benisi olması gerekir. Bence tam yakışmadı, otomatik bir gereksinim olmalıdır. Hız alınmaya başlanıldığında devreye girmelidir. koltuklarının kaplaması hoş değil ben Mercedes binicisiyim .e 250 Premium aracım vardı kazaya uğradım başkası sebep verdi kusursuzum araç kurtardı beni. tercihim yine mersedes. yanılıyor olabilirim lastik yanakları ince sport oluşumudur bilmiyorum hafif engebeli yolda rahatsız edici olur düşündüğüm gibi ise .bu araç beygir Gücü nedir bilmiyorum torkunu bilmiyorum .ağırlığını bılmıyorum tam detaylı bır tanıtım yok sayfalarda kırk dereden su getırıp parcaları bırleştırıp bılgı sahıbı oluyorum.o nedenle gorselde yetınıyorum.test suruşu yapmak ngerekır.bvmv yı tercıh etmem daha once yıllarca kullandım mersedes konfor verıyor her şekılde mersedes dıyorum okuduğunuz için teşekkur ederım.

[single_loop]