Oto Kokpit

Caractere-Exclusive 2018 Range Rover Velar Modifiye Kiti Yayınlandı

Yeryüzünün en güzel SUV modellerinden birisi olan Range Rover Velar için modifiye çalışmaları gelmeye başladı. Caractere-Exclusive, bu konuda ilk markalardan birisi oldu. Araç için body kit hazırlayan firma, bakalım ne gibi değişimlerde bulunmuş. İşte detaylar…

Caractere-Exclusive 2018 Range Rover Velar Modifiye
Caractere-Exclusive, Belçika merkezli çalışan bir tuner olup Porsche ve Land Rover firmalarının araçları için geliştirmeler yapıyor. Daha önce de Evoque için hazırladığı modifiye çalışmasını sizlerle paylaşmıştım. Şimdi de 2018 Range Rover Velar ile karşımıza çıktı. Yine başarılı body kit uygulaması yapmış ve aracı daha sportif hale getirmiş. Bakalım body kit kapsamında neler kullanmış?

2018 Range Rover Velar Tuning

Caractere-Exclusive Range Rover Velar modelindeki değişimlere baktığımızda, Belçikalı tuner bu araca yeni ön tampon ve arka tampon takmış, yeni arka difüzör eklemiş. Difüzörün değişimi ile birlikte iki egzoz ucu da yapılmış. Ama öyle kalitesiz şekilde değil. Paslanmaz çelikten yapılan bu egzoz uçları oldukça kaliteli duruyor. Bu arada renk uyumu için yan eteklerin alt kısmı siyahtan kırmızıya çevrilmiş. Son olarak ise Caractere-Exclusive 2018 Range Rover Velar için iki farklı renkte 22 inçlik jant seçeneği sunulmuş. 5 kollu bu jant modelinin tamamen siyah olan versiyonu çok ilgi çekici duruyor. Bu arada kırmızı kaliperleri de atlamamak lazım. Onlarda genel uyumda büyük rol oynamış. Caractere-Exclusive elinden çıkan bu Range Rover Velar hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sırada aracın fotoğrafları var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }