Oto Kokpit

Bugatti Sahipleri İçin Milyonluk Saat Üretildi

Bugatti Sahipleri İçin Milyonluk Saat Üretildi

Bugatti demek hız, performans ve tutkunun bir araya gelmesi demek. Ayrıca bolca para yani zenginlik demek. Çünkü Bugatti almak için milyonlarca Türk Lirasına sahip olmasınız gerekli. Bu durum Jacob & Co firmasının Bugatti sahiplerine özel ürettiği saat içinde geçerli. Çünkü bu saat çok ama çok pahalı. İşte detaylar…

Bugatti Jacob & Co Saat

Bugatti‘nin son versiyon araçlarından Chiron’u temel alarak Jacob & Co firması bir saat üretmiş. Bu öyle bir saat ki fiyatı ile çok iyi spor otomobil alınacak kadar pahalı. 280.000 dolar yani bugünkü kurla (1 dolar = 6.70 TL) 1 milyon 876 bin TL’lik saatten bahsediyoruz.

Bugatti Jacob & Co Saat Özellikleri

250 adetle sınırlı olarak üretilen Jacob & Co markasının bu saatinin içine küçücük 16 silindirli Bugatti motoru yerleştirilmiş.

Bugatti Jacob & Co Saat Fiyatı

Yazının sonuna gelmeden bir konuya açıklık getirmek lazım. Bugatti için özel olarak üretilen bu Jacob & Co saati sadece Bugatti sahiplerinin alımı ile sınırlı değil. Fakat saat o kadar pahalı ki, Chiron alacak kadar parası olanlar bu saate sahip olacağı için 250 adetlik sınırı da zaten o kesim dolduracaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]