Oto Kokpit

Bu Jeep Grand Cherokee’ye Yapılan Uygulamalar Araçtan Tövbe Ettirir

Otomobilleri kimimiz standart haliyle kimimizde kişiselleştirilmiş yani modifiyeli olarak severiz. Tabi bu kişiselleştirmenin de bir üslubu ve çizgisi var. Fakat bazıları kural tanımaz ruhlarına zincir vuramayıp kullandığı aracı da kötü planlarına alet ediyor. Mesela birazdan tanıyacağımız Jeep Grand Cherokee kullanıcısı gibi…


Jeep Grand Cherokee

Fotoğraflardaki kuru kafalı ve zombi avcısı kimliğine bürünmüş Jeep Grand Cherokee, türünün tek örneği (mümkünse öyle kalsın). Sahibi ona Diablo adını takmış. Yani bildiğimiz Şeytan. Buna diablo denir mi bilinmez ama sahibi, Mad Max ve Ölüm Yarışı filmlerindeki araçların mantığı ile hazırlamış gibi geldi. Detaylarına biraz inecek olursak ön kaputun rezil eden ve bir o kadar da tehlikeli hale getiren keskin uygulamalar yapılmış. Sanki zombi avlayacak! Devam edelim. Krom ayna kaplaması, tavanda ve ön tampon ekinde led aydınlatmalar, saçma sapan çıkartmalar, pervaneler, Monster firmasına mağaza kapattıracak birçok “Monster” stickerları, tavanda roketler, egzoz çıkışlarında alev figürler vee finalde ise iğrenç bir jant ile final yapmış.

Zombi Jeep Grand Cherokee

Ülkemizde çok pahalı olsa da bu aracın ana vatanı olan Amerika’da pek para etmediği kesin ve durum böyle olunca da çoğu insan Jeep Grand Cherokee‘ye erişebiliyor. Yani bizdeki piyasası 200 bin TL üzerine olan bu premium SUV’u oralarda 15 bin dolara falan alabiliyor. Hiç kurla çarpmayın. Oradaki adamların dolarla yaşadığını ele alarak 14-15 bin TL’ye böylesine güzel araca bindiğini çıkarabiliriz. Böylede olunca zevkli zevksiz birçok kesim güzelim Grand Cherokee’ye ulaşıp böylesine akıl almaz işler yapabiliyor. Sözü çok fazla uzattım. Bu adamı derhal zincire vurmak lazım 🙂 diyorum ve fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }