Oto Kokpit

Bu da Pick BMW M3

pick-up-bmw-m3-v8-5
Otomobil üzerine birçok gelişim ve değişim, bu işin hastaları tarafından yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Bu değişimler modifikasyondan ziyade daha kişisel olarak gerçekleşiyor. Mesela bu pick-up bmw m3 v8 uygulaması gibi. Karşınızda duran bu araç, bu değişime girmeden önce pick-up değildi. Bmw m3’te değildi. Karşınızda duran efsane kasa e30’un kesme biçme işine girilmeden önceki hali bmw 316 coupe idi. Peki bu araç bu hale nasıl geldi?

Hayallerinin peşinde gitmeyi seven bu aracın sahibi, aracın kasasını kesmiş ve önce pick-up görünümü kazandırmış. Bir güzel boyamış. M3 görünümü kazandırmak için küçük kapsamlı body kit atmayı da ihmal etmemiş. 17 inçlik siyah jantları saymıyorum bile. Tavan bile tamamen açılabilir hale getirilmiş. Bu sportif görünüm iç mekanda gösterge panelinde, koltuklarda ve direksiyon simidin de belirgin şekilde ortaya çıkmış. Peki bir pick-up bmw m3 olmak için bunlar yeterli mi? Kesinlikle HAYIR!!!

Asıl olay kaput altında olmuş. Her ne kadar kadran da 300 gösterse de kaput altındaki 1.6 litrelik stock motor yeterli olmayacak. Bunu da bmw 540i motoru ile aşmış. 4.0 litrelik V8 motordan bahsediyorum. Daha hafif kasa da bu motorun neler yapacağını bir hayal edin??? Aracı yapan arkadaş bu güç gösterisini daha da ön plana çıkarmak için dört egzoz çıkışını m3 csl tarzında arkadan da çıkarıp tam anlamıyla şaka makinesini oluşturmuş. Bu araca karşı diş bileyen var mı aranızda?


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]