Oto Kokpit

Brabus Porsche Taycan Turbo S Modifiye Kiti Yayınlandı

Brabus yine inanılmaz bir modifiye kiti ile sahalara indi! Porsche Taycan Turbo S modeli için tanıtılan bu modifiye kiti, daha ilk gördüğünüz andan itibaren sizi kendine çekmeyi başarıyor. Peki ama bu tasarımın avantajları nelerdir? Aracın normal özelliklerine ne gibi ilave seçenekler sunuyor? Dilerseniz bu soruların cevaplarına yer verelim…

Brabus Porsche Taycan Turbo S Modifiye Kiti

Hiç şüphesiz Brabus kalitesi, diğer modifiye paketlerinin aksine, dış mekan, iç mekan, tekerlekler ve şasi gibi eklentileri de bir arada sunmaya devam ediyor. Kısaca Brabus’un farkının bazı ürün ve eklentilerde isteğe bağlı olarak güncelleme, renk tercihi yapılabilmesine de olanak sağlıyor.

Dış Mekân Tasarımı

Porsche Taycan dış paket tasarımında ön rüzgarlık ve ızgara, kapı altı eklentileri, arka tampon eki ve spoiler seçenekleri dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı şekilde araç kaputu için tasarlanan Brabus logosunu bagaj kapağında amblem – logo ve yazı şeklinde geliştirmişler.

Tekerlekler

Dışarıdan görülebilecek şekilde fren tasarımını zehir yeşili bir görünüme kavuşturmuşlar. Bunun dışında 22 inç lastikler ve özel olarak tasarlanmış jantları ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Brabus İç Mekan Tasarımı

Brabus her ne kadar dış mekan tasarımında belli başlı standartlar dahilinde hareket ediyor olsa da, iç mekan tasarımında dikiş ipliğinden deri rengine kadar tamamen kişiselleştirilebilir bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Buna bağlı olarak koltuk kafalıklarından, güneş ve kapı panellerine ve hatta bu alanlarda yapılacak olan renk tercihine kadar kişiselleştirilmiş bir tarz ön plana çıkmaktadır.

Brabus Porsche Taycan Turbo S İçi

Genel olarak; araç bagaj zemini, alüminyum yad akrom tasarlanmış, pedal pedleri ve ayaklıklar, araç paspaslarından, bagaj zeminine kadar çok geniş bir alanda ürün seçeneklerine göz atmak mümkün olmaktadır.

Brabus bir yaşam tarzıdır!

Brabus markası, sadece dış görünüş modifiyesine değil aynı zamanda aracın itici unsurlarından karbon emisyonuna kadar pek çok alanda da çevreci bir hale gelmesine destek sağlar. Bu sebepledir ki, standart modifiye uygulamalarına kıyasla son derece detaylı ve son derece ayrıcalıklı bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda Porsche’nin kendi verilerinin de ötesinde ivmelenme ve yakıt tasarrufu sağladığını da belirtmek gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }