Oto Kokpit

BMW 3 Serisine 2017 Donanımları Eklendi

BMW 3 Serisine 2017 Donanımları Eklendi

Yeni kasa 3 serisini beklerken BMW cephesinden 3 yeni donanım seçeneği haberi geldi. Mevcut BMW 3 Serisi Sedan ve Touring modelleri için sunulan donanımlar Edition adı altında aracı daha özel ve ilgi çekici kılmak için hazırlanmış. Edition Sport Line, Edition Luxury Line ve Edition M Sport olarak lanse edilen bu paketlerin içeriğine birlikte bakalım.

BMW 3 Serisi 2017 Donanımları

BMW 3 serisini takip edenler, bu aracın 40 yılı aşkın süredir yollarda olduğunu iyi bilir. Bavyeralı’nın otomotiv sektöründe kemikleşmesini sağlayan en önemli serilerinden birisi hiç şüphesiz 3 serisidir. Şuan F30 kasa ile yolculuğuna devam eden araç, yeni jenerasyona geçmeden önce donanım listesinde yenilikle karşımıza çıktı. 3 Serisi Sedan ve Touring kasalarını kapsayan bu adım ile tanıtılan Edition Sport Line, Edition Luxury Line ve Edition M Sport paketlerinin detaylarına bir bakalım.

Edition Sport Line
Çift kollu 18 inç jantlarla gelen bu araç, far grubu ve stop lambalarını siyah renkli zeminle dikkatleri üzerine çekecek. Izgara yapısındaki değişim ve alt hava kanallarındaki parça, siyah renkle sunulacak ve buna siyah krom egzoz çıkışları eşlik edecek. Yaşam alanında ise dikişli gösterge paneli çevresi, spor direksiyon, kumaş-deri kombinli spor koltuklar, karbon iç kaplamalar yer alacak.

Edition Luxury Line
BMW 3 serisini lüks detayları ile sevenler için premium hissiyat adına bu donanımda alüminyum detaylar dışta dikkat çekecek. Bu donanımda standart olarak 17 inçlik jantlarla sunulsa da bu seriye özgü 19 inç hafif alaşımlı jantlar da opsiyon listesinde yer alıyor. Premium algı yaşam alanında da devam edecek. Konyak renginde deri kaplamalarla başlayan iç alan, ahşap kaplama, dikişli spor direksiyon detayları ile kullanıcıya sunulacak.

Edition M Sport
Bu donanım ise tamamen performans severlere odaklı geliştirilmiş. Siyah tabanlı far, karartılmış arka stoplar, siyah krom egzoz çıkışları, ledli sis farları, opsiyon olarak sunulan 19 inçlik Orbit grisi M hafif alaşımlı jant ve M body kit gibi detaylar dış yapıda kendine çekiyor. İçte ise markanın M sınıfındaki Mavi renk teması sürdürülmüş. Spor koltuklarda dikiş detayında yer alan bu detay, direksiyon simidin de devam etmiş. Karbon fiber kaplama alanları, Antrasit tavan gibi detaylarda yer alıyor.

Yeni donanımlar ne zaman fiyatlanacak?
Türkiye içinde tanıtılan bu donanım listesi, Temmuz 2017’den itibaren fiyatlanacak ve kullanıcıya sunulacak. Temmuz ayı fiyat listesinde yer vereceğiz. Haberdar olmak için facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.