Sürücü Kursları Rehberi

Aracını İnek Pisliği ile Kaplayan Hintli Kadın Sürücü!

Araç kaplama olayını keyfi olarak biliriz. Fakat bazı kişiler ihtiyaçlarını karşılamak içinde araçlarını kaplatabiliyor. Hemde inek pisliğiyle. Evet yanlış okumadınız. İnek pisliğinden kaplanmış Toyota Corolla‘dan bahsediyorum. Gelin haberin detaylarına geçelim.


İnek Gübresi ile Kaplanan Otomobil

Duyunca insanı şaşkına çeviren bu olay Hindistan’ın Ahmedabad şehrinde haberlere konu oldu. Aslında olayın detayına indiğimizde yapılanın mantıklı yönü ortaya çıkıyor. Şöyle ki Hindistan’ın Ahmedabad şehri oldukça sıcak oluyor. Bir kadın sürücü de 45 dereceyi bulan aşırı sıcaklıkla başa çıkmak için aracını inek pisliği ile kaplama yöntemine başvurmuş.

İnek Gübresi ile Kaplanan Toyota Corolla

Corolla’yı boydan boya ve tavanı da kapsayacak şekilde inek gübresi ile kaplayan kadın sürücü, sıcak hava şartlarının araç içerisinde çekilmez olduğunu belirterek bu işe girişmiş. İnek pisliğinin yazın serin tutma özelliğine sahip olduğunu söyleyen araç sürücüsü ortaya çok ilginç bir araç çıkarmış.

İnek Pisliğiyle Kaplanan Toyota Corolla

İnek gübresi Hindistan da farklı alanlarda kullanıldığı bilinse de bazı kişilere tuhaf gelebilir. Fakat ülkemizde de inek gübresi birden fazla amaçla kullanılıyor. En çok yakacak olarak kullanıldığı bilinse de Hindistan da yazları serin tutma özelliğinden dolayı evlerin zeminlerine ve duvarlarına uygulanıyor. Ayrıca inek pisliğinin serin tutma özelliğinin yanı sıra sivrisinekleri kovucu ve dezenfekte özelliğinin olduğu da biliniyor

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git