Oto Kokpit

ABD Versiyon 2020 Volkswagen Passat Özellikleri ile Tanıtıldı

2020 yeni Volkswagen Passat, Detroit’te gün yüzüne çıktı. Fakat heyecanlanmayın. Bu araç ABD versiyonu olup ülkemize gelmeyecek. Bildiğiniz üzere Volkswagen, bazı modellerini o bölgeye özel olarak üretiyor. Passat’ta bunlardan biri oldu. Avrupa, ABD ve Çin versiyonu farklı farklı üretilen otomobilin ABD versiyonu lanse edildi. Buyurun aracı yakından tanıyalım.


2020 Volkswagen Passat Özellikleri

ABD versiyonu 2020 Volkswagen Passat için en çok merak edilen noktayla yani motoruyla aracı tanımaya başlayalım. Passat’ın kalbinde 2.0 litre turbo benzinli motor bulunuyor. 174 beygir 281 nm tork güç üreten araçta 6 ileri otomatik şanzıman bulunuyor. Gördüğünüz üzere motor seçeneği bile ABD’ye özel sunuluyor.

2020 Volkswagen Passat Teknik Özellikleri

Gelelim yeni Volkswagen Passat’ın donanımlarına.
Araçta 17, 18 ve 19 inç jant seçenekleri led farlar, ledli stoplar, 6.3 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, çift bölgeli otomatik klima, nappa deri koltuklar, geri görüş kamerası, adaptif hız sabitleyici, otonom acil fren sistemi, şerit takip ve uyarı asistanı, kör nokta uyarı asistanı, yaya algılama ve frenleme sistemi, arka trafik uyarı sistemi gibi donanımlar bulunuyor.

2020 Yeni Volkswagen Passat İçi

2020 Volkswagen Passat fiyat bilgisi henüz bulunmuyor. Ne zaman çıkacağı netleşti. ABD’de yaz ayında satışa sunulacak olan otomobil için 6 yıl ya da 72 bin mil yani 115,872 kilometre garanti imkanı da sunuluyor. Aktaracaklarım bunlarla sınırlı kalıyor. Herhangi performans verisi açıklanmadığı için detaylıca aktaramıyorum. Zaten ülkemizde satılmayacağı için ek bilgilerde bizi ilgilendirmiyor. O yüzden ABD versiyonu Passat için fazla bilgiye ihtiyaç duymayacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.