Oto Kokpit

275 Beygirlik 2022 Hyundai Santa Cruz Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Doğaya kaçış ile şehir içi sürüşü birleştiren 2022 Hyundai Santa Cruz, verimli yakıt tüketimi avantajı sunuyor. Tasarım detaylarına bakıldığında sert çizgiler taşısa da sınıfının aksine çekici tavrından ödün vermediği görülüyor. Ayrıca Hyundai Santa Cruz, kolay manevra kabiliyeti ve dengeli bir tasarım görüntüsüne sahip.

2022 Hyundai Santa Cruz

2022 Hyundai Santa Cruz Dış Özellikleri
Sportif ama yetenekli bir imaj çizen dış profili, yine ikili kullanım alanını destekler nitelikte görünüyor. Gizli aydınlatmalı ön ızgara, 2022 modelinin en şık ve özel imzalarından birisi oluyor. Yüksek teknolojili gündüz farları parametrik açıdan hassas detaylara sahip. Hacimli kaput ve çamurluklarının tasarımı sertleştiren öğeler olduğu ilk bakışta fark ediliyor. Sert yapısına rağmen sahip olduğu kompakt tasarım, pick-up klişelerini değiştiriyor.

2022 Hyundai Santa Cruz Özellikleri

A ve C sütunları açısından benzerlerinden ayrılan 2022 modeli, daha hızlı ileri ve geri tırmıklara sahip. Arazi kabiliyetini artıran 20 inç alaşım jantlar ve zırh benzeri tekerlek kemerleri bulunuyor. Arka görünümünde bulunan T aydınlatma başka bir şıklık detayı olarak öne çıkıyor. Görsel olarak genişlik sağlayan bu özelliği, güvenli saklama alanları ile destekleniyor. Kilitlenebilir tonneau kılıf ve gizli kasa içi saklama alanlarıyla kullanım güvenini artırıyor.

2022 Hyundai Santa Cruz İç Özellikleri
2022 Hyundai Santa Cruz’un dış tasarımındaki sertliği, iç dizaynında görmüyoruz. İç tasarımında daha zarif çizgilere ve sofistike bir görünüme sahip. Bu nedenle Santa Cruz’un dışı doğa gibi sertken, içi şehir hayatı gibi konforlu. Bu görünüm zıtlığı kullanım alanlarıyla da uyuşuyor. Teknoloji açısından son nesil olan iç tasarımı, birinci sınıf orta konsol ekran ile donatılmış. Hem bilgi hem de eğlence için kullanılabilen ekranı, yaklaşık 10 inç boyutuna sahip.

2022 Hyundai Santa Cruz Kokpiti

Ergonomik tasarım ilkelerinin temel alındığı Hyundai Santa Cruz’da, her yolcuya pratiklik sağlayacak olan çift konsol bulunuyor. Uzun sürüşlerde konfora odaklanan tasarımıyla, gelişmiş bir sürüş deneyimi vaat ediyor. 10 inç dijital gösterge paneli, kullanım hakimiyetini artırıyor. Arka koltuklarının altında kabin içi saklama yeri bulunan Santa Cruz’un 2022 modelinde Bose ses sistemi bulunuyor.

2022 Hyundai Santa Cruz Motor Özellikleri
2022 modeli motor açısından oldukça etkileyici görünüyor. Bu model iki güç sağlayıcısı ile donatılmış olarak geliyor. Verimlilik açısından her iki güç sağlayıcısı da başarılı görünüyor. 190 beygir standart gücü, 8 ileri otomatik şanzıman ile donatılıyor. Etkileyici olan turbo gücü ise 275 beygir, turboşarjlı motor sunuyor. Çift bilyalı rulmanlar ile üretilmiş olan 2022 modeli, sürtünme kayıplarını minimuma indiriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.