Oto Kokpit

16.000 NM Torkluk 2024 GMC Hummer EV SUV Özellikleri – Fiyatı

Benzersiz arazi deneyimi vaadiyle otomobil severlerin karşısına çıkan 2024 GMC, yol performansında iddialı görünüyor. Güç istasyonu jeneratörü sunan 2024 GMC Hummer, 3 kilovat araç içi güç kullanımı desteği sunuyor.


2024 GMC Hummer EV SUV Özellikleri

2024 GMC Hummer EV SUV Dış Özellikleri
Testlerden başarıyla geçen GMC Hummer, sınıfının en iyi arazi aracı olarak görülüyor. 9 inç daha kısa dingil mesafesi, pick-up görünümüne yeni bir boyut kazandırıyor. Gelişmiş manevra kabiliyeti sağlayan bu versiyonu; 10,8 metre dönüş çapıyla geliştiriliyor. Tasarımında gelenekselliğini koruduğu temel detay akslar oluyor.

Dengeli kontrol ve güç sağlayan akslar, tırmanmayı kolaylaştırıyor. 18 inç jant boyu, 35 inç lastiklerle destekleniyor. Şık dış profili, gövde altı zırhlılar ile sağlamlaştırılıyor. Gövde altı kameralar, ön, arka ve yıkama sistemini daima kontrol edebilmeyi sağlıyor.

2024 GMC Hummer EV SUV Teknik Özellikleri

2024 GMC Hummer EV SUV İç Özellikleri
İç konforu açısından gelişmiş bir deneyim vaat eden GMC Hummer; 13,4 inç ekran ile geliyor. Piyasa ile karşılaştırıldığında oldukça geniş olan bu ekran; 12,3 inç dijital gösterge paneli tasarımıyla destekleniyor. MyGMC iz haritası gibi zengin dijital özelliklerle desteklenen GMC Hummer, daha kontrol edilebilir ön panel vaat ediyor. Enerji uygulaması gibi yenilikleri paketi içerisinde bulunduran seri, pil sıcaklığı gibi bilgileri anında aktarıyor.

2024 GMC Hummer EV SUV Kokpiti

2024 versiyon ile birlikte araba anahtarları tarih oluyor. Dijital anahtar sunan bu versiyon, akıllı cihazların aracı çalıştırabilmesine izin veriyor. 17 adede kadar kamera görüntüsü sunan versiyon 2024, arazi sürüş deneyimini iyileştiriyor. İç tasarımında konfor kadar şıklık gayesi de güden GMC Hummer, zarif tasarım çizgilerine sahip. Şık iç kabinine birinci sınıf Bose ses sistemi ekleyen versiyon 2024, dokunsal sürücü koltuğu da bulunduruyor.

2024 GMC Hummer EV SUV Motor Özellikleri
16.000 nm tork gücü sunan GMC Hummer, temiz yakıt prensibine sahip. Batarya ile çalışan sistemi, 830 beygir de güç üretiyor. Çift istifli pil paketi; 3,5 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşmayı sağlıyor.

2024 GMC Hummer EV SUV Fiyatı
Merakla beklenen yenilikleri otomobil severleri tatmin etmişe benziyor. Bazı paketleri için henüz fiyatı belli olmayan 2024 GMC Hummer EV SUV’un, ortalama olarak 79 bin dolara satışa çıkacağı biliniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }