Oto Kokpit

2024 Ford Mustang Dark Horse R Tanıtıldı

2024 Ford Mustang Dark Horse R Tanıtıldı

Ford Performans ekibi yine çok sıkı pist aracı hazırladı. Mustang GT3 ile Mustang GT4 arasına konumlandırılan yeni Ford Mustang Dark Horse R, tepeden tırnağa özenle hazırlanan bu araç tam anlamıyla asfalt canavarı kimliğine bürünmüş. İşte detaylar…


2024 Ford Mustang Dark Horse R Özellikleri

2024 Ford Mustang Dark Horse R, Ford Performans ekibinin son zamanlarda ürettiği en ciddi yarış araçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Amerikalılar bu araçta 5.0 litre V8 motor kullanmış. 500 beygir üstünde güç üreten Ford Mustang Dark Horse R için aynı zamanda Tremec 3160 manuel şanzıman kullanılmış.

2024 Ford Mustang Dark Horse R Kaç Beygir?

Yeni Ford Mustang Dark Horse R modelini standart Mustang’ten ayıran birkaç temel ve öne çıkan özellikler var. Mustang Dark Horse R modelinde R1 Flow-Formed 19 inçlik jantlar ve bu jantlara özel olarak hazırlanmış Michelin lastikler kullanılmış. Ön ve arka tekerlerin içerisinde Brembo fren kitleri bulunuyor. Buna ek olarak komple egzoz sistemi de Ford Mustang Dark Horse R için kullanılmış. Aracın iç kısmındaki FIA onaylı Recaro yarış koltuklarını da aktarıp sizleri görsellerle baş başa bırakıyoruz.

2024 Ford Mustang Dark Horse R

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }