Oto Kokpit

2023 Yeni Kasa BMW M2 Görüntülendi

2023 Yeni Kasa BMW M2 Görüntülendi

BMW M ailesinin en küçük modellerinden M2’den haber var. İkinci nesliyle beklenen araç prototip haliyle casus kameralara yakalandı. Yeni kasa BMW M2 artık daha güçlü daha teknolojik ve daha iddialı kimlikle karşımıza çıkacak. İşte detaylar…

2023 Yeni Kasa BMW M2

BMW M2, 2016 yılında 1 Serisi M Coupe’nin varisi olarak tanıtılmıştı. 365 beygirlik bu hızlı ve küçük M için kabuk değiştirme zamanı geldi.

Yeni nesil 2 serisi Coupe’nin bu yılın ikinci yarısından çıkmasıyla genel yüz hatları belirginleşecek olan yeni BMW M2‘nin G42 kodlu versiyonu da Bavyeralı ailenin güncel CLAR platformunu kullanacak olup AWD seçeneğinin sunulması ihtimaller arasında yer alıyor.

2023 Yeni Kasa BMW M2 Ne Zaman Çıkacak?

Üç litrelik motor geleneğini devam ettirmesi beklenen BMW’nin güncel M3 motorunu yeni kasa BMW M2’ye biraz daha düşük güçle entegre etmesi düşünülüyor. Bu araç bir M4 kadar güçlü olmasa da abisini aratmayacak verilerle kullanıcısına sunulacak. Tahminimizce 400 beygirin üstünde güçle yollara çıkacağını düşünüyoruz.

2023 Yeni Kasa BMW M2 Ne Zaman?

2023 yeni kasa BMW M2 modeline dair aktaracaklarımız şimdilik bu kadarla sınırlı kalıyor. Aracın resmi tanıtımı 2022 yılının sonunda olması bekleniyor. Gelişmeler oldukça güncelleme yapacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]