Sürücü Kursları Rehberi

2022 Yeni Kasa Honda HR-V (MK3) Tanıtıldı

Honda’nın kısa süre önce eskizleri yayınlanan üçüncü nesil crossover SUV modeli HR-V’nin tanıtımını yaptı. Üçüncü nesil 2022 yeni kasa Honda HR-V hibrit motoruyla ve oldukça şık tasarımıyla geldi. İşte detaylar…


2022 Yeni Kasa Honda HR-V (MK3) Özellikleri

Honda, tasarım yapısını baştan aşağı değiştirerek yeni modellerini daha şık görünüşle kullanıcısına sunuyor. Ayrıca markanın önümüzdeki yıllardaki hedefi Avrupa’daki araçlarını büyük oranda elektrikli ve türevleri şeklinde kullanıcıya aktarmak olacak.

Yeni Honda HR-V‘de bu kapsamda e:HEV adlı hibrit üniteyle satışa sunulacak. Fakat henüz motor bilgileri Honda tarafından paylaşılmadığı için net bilgi verilmedi. O yüzden görseller ve birkaç bilginin dışında fazla bilgi veremeyeceğiz.

2022 Yeni Kasa Honda HR-V (MK3)

2022 yeni Honda HR-V‘nin yaşam alanında da ciddi değişime gidilmiş. Sadece teknolojik yeniliklerle değil iç mekandaki konfor alanıyla da yeni Honda HR-V kullanıcısını memnun etmek için geliyor. Dört yetişkin kişinin en rahat şekilde seyahat etmesi için tasarlanan bu araç sınıfının en geniş iç mekanı sunma özelliğini da taşıyacak.

2022 Yeni Kasa Honda HR-V Kokpiti

2022 yeni kasa Honda HR-V, bu yılın sonuna doğru Avrupa pazarında satışa sunulacak. Şimdilik araca dair aktaracaklarımız bu kadar. Aracın özellikleri açıklandığı zaman ek güncelleme yapacağız. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git